Gwiazda serialu Netflixa zagra Pana Fantastycznego? Jeden z aktorów zgłasza się do roli Stwora

Radosław Krajewski
2022/08/29 15:20

Marvel może wybrać ciekawe nazwisko do głównej roli w Fantastycznej Czwórce, ale jak na ten casting zareagują fani?

Na pierwszym film z Fantastycznej Czwórki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Podczas tegorocznego San Diego Comic-Con Marvel ogłosił datę premiery filmu, wyznaczając kinowy debiut na końcówkę 2024 roku. Wcześniej z angażu w filmie zrezygnował Jon Watts, a nowym reżyserem prawdopodobnie zostanie Matt Shakman, który z kolei porzucił czwartą część Star Treka. Wciąż jednak nie wiemy, kto zagra w filmie. Wiadomo, że John Krasinski nie powtórzy swojej roli z Doktora Strange’a w multiwersum obłędu i w produkcji zobaczymy nowych odtwórców ról Pierwszej Rodziny Marvela. Według najnowszych doniesień w Reeda Richardsa może wcielić się Penn Badgley.

Gwiazda serialu Netflixa zagra Pana Fantastycznego? Jeden z aktorów zgłasza się do roli Stwora

Jacy jeszcze aktorzy mogą zagrać w Fantastycznej Czwórce?

Aktor najbardziej znany jest z roli w serialu Ty od Netflixa. Według dziennikarza Devina Faraciego Marvel chce postawić na klasyczny zespół znany z komiksów, dlatego poszukują do tej roli białej osoby. Również pozostałe osoby z obsady mają nie pochodzić z mniejszości rasowych.

GramTV przedstawia:

Z kolei o roli Stwora marzy Drew Powell, znany z serialu Gotham, czy filmu Geostrom. Aktor przed kilkoma dniami umieścił w swoich mediach społecznościowych gif z wizerunkiem bohatera. Była to okładka 51 numeru Fantastycznej Czwórki z czerwca 1966 roku, w którym Stwór pojawił się na samym przodzie okładki.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!