Ben Kingsley kolejny raz wróci do MCU. Aktor zagra w serialu Wonder Man

Radosław Krajewski
2022/08/31 11:40
0
0

Trevor Slattery nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w uniwersum Marvela.

Postać Trevora Slattery’ego zadebiutowała w Iron Man 3 i wywołała wiele kontrowersji. Pod koniec filmu okazało się, że Ben Kingsley nie gra prawdziwego Mandaryna, ale aktora, który podszywa się pod groźnego przestępcę. W Shang-Chi i legendzie dziesięciu pierścieni bohater powrócił, odbywając karę więzienia w siedzibie złoczyńcy. Ostatecznie tytułowy bohater decyduje się go uwolnić. Dalsze losy Slattery’ego poznamy w niedawno ujawnionym kolejnym serialu Marvela, zatytułowanym Wonder Man.

Ben Kingsley kolejny raz wróci do MCU. Aktor zagra w serialu Wonder Man

Za serial odpowiada Destin Daniel Cretton, czyli reżyser Shang-Chi i legendy dziesięciu pierścieni. Scenariusz opracowuje Andrew Guest, który wcześniej pracował nad Brooklyn 9-9 oraz Community. Ben Kingsley jest pierwszym członkiem obsady serialu. Na ten moment nie wiadomo, kto wcieli się w głównego bohatera, ani też kiedy produkcja zadebiutuje na Disney+.

Kim jest Wonder Man?

Wonder Man został stworzony przez Stana Lee, Jacka Kirby’ego oraz Dona Hecka. Superbohater zadebiutował w The Avengers #9 w 1964 roku. Swoją karierę rozpoczynał jako antagonista, ale pod koniec lat 70. zamieniono go w pełnoprawnego bohatera. Wonder Manem naprawdę jest Simon Williams, syn bogatego przedsiębiorcy, który rywalizuje z imperium Tony’ego Starka. Williams początkowo współpracował z Baronem Zemo, który zapewnił mu zyskanie supermocy. Postać jest również aktorem i kaskaderem i prawdopodobnie to właśnie dlatego, niedoszła gwiazda estrady, czyli Trevor Slattery, pojawi się w serialu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!