Kosmiczny mecz 2 z nowym zwiastunem. Warner Bros. pokazał kolejne fragmenty

Radosław Krajewski
2021/05/17 12:20
0
0

Kosmiczny mecz: Nowa Era doczekała się nowej zapowiedzi, na której możemy zobaczyć w akcji drużynę Królika Bugsa i LeBrona Jamesa.

Kosmiczny mecz 2 z nowym zwiastunem. Warner Bros. pokazał kolejne fragmentyPodczas nagród MTV wytwórnie zaprezentowały nowe zapowiedzi swoich nadchodzących filmów. Marvel skorzystał z okazji, aby pokazać nowe fragmenty z serialu Loki oraz filmu Czarna Wdowa, z kolei Paramount Pictures opublikował pierwszy zwiastun Snake Eyes, czyli spin-offu serii G.I. Joe. Warner Bros. nie pozostało w tyle i zaprezentowali kolejny teaser z drugiej części Kosmicznego meczu. Niestety zapowiedź nie została oficjalnie udostępniona, dlatego musimy posiłkować się średniej jakości nagraniem, na którym możemy zobaczyć kilka nowych scen z filmu podczas tytułowego meczu. Zobaczcie, jak Kosmiczny mecz: Nowa Era prezentuje się na nowym zwiastunie.

Fabuła filmu opowie o LeBronie Jamesie, który stara się nawiązać kontakt ze swoim synem Domem (Cedric Joe), którego pasją jest tworzenie gier. Kiedy programistyczne umiejętności chłopaka przyciągają uwagę humanoida imieniem Al G Rhythm (Don Cheadle), ojcowsko-synowski duet zostaje wciągnięty do cyfrowej rzeczywistości Warner 3000, w której władzę przejęła sztuczna inteligencja. Aby uratować syna i uciec z wirtualnego świata, James musi zebrać drużynę Zwariowanych melodii, w tym wygnanego Bugsa, aby pokonać potężną drużynę cyfrowych i ulepszonych gwiazd NBA i WNBA. Cały świat z zapartych tchem patrzy na kolejną koszykarską rozgrywkę z udziałem animków i jednej z największych gwiazd sportu.

Film wyreżyserował Malcolm D. Lee, który ma na koncie pracę przy Strasznym filmie 5, Laskach na gigancie i Wieczorówce z Kevinem Hartem. Za produkcję i scenariusz odpowiada Ryan Coogler, czyli reżyser Czarnej Pantery dla Marvela. Poza gwiazdami NBA i WNBA zobaczymy Dona Cheadle, Cedrica Joe i Sonequę Martin-Green.

GramTV przedstawia:

Kosmiczny mecz 2 pojawi się w kinach 16 lipca 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!