Snake Eyes na pierwszym zwiastunie. Widowiskowa zapowiedź spin-offu G.I. Joe

Radosław Krajewski
2021/05/17 11:05
0
0

Szykuje się kolejny hit lata, którym niespodziewanie może zostać najnowsza odsłona serii G.I. Joe.

Snake Eyes na pierwszym zwiastunie. Widowiskowa zapowiedź spin-offu G.I. JoeAż osiem lat Paramount Pictures kazało nam czekać na kolejną odsłonę serii G.I. Joe. Po umiarkowanym przyjęciu drugiej części z 2013 roku marka musiała swoje odczekać, ale wygląda na to, że najgorsze ma za sobą. Studio już tego lata wypuści spin-off zatytułowany Snake Eyes, w którym poznamy genezę postaci jednej z najbardziej intrygujących i tajemniczych bohaterów z uniwersum. Paramount rozpoczął więc promocję swojego superwidowiska, prezentując pierwszy oficjalny zwiastun produkcji. Jeżeli cały film będzie tak dynamiczny i widowiskowy, jak zaprezentowana zapowiedź, tym razem o przyszłość marki G.I. Joe będziemy mogli być spokojni.

Film opowie historię popularnego bohatera, który po śmierci ojca dołączył do klanu Arashikage, na czele którego stoi Hard Master. Potężny wojownik wyszkolił młodego chłopaka szukającego zemsty na zabójcach swojego ojca. Po wielu latach treningów jest wreszcie gotowy podążyć własną ścieżką. Podczas szukania tropów jego dotychczasowe życie zmienia się diametralnie, nie wiedząc, komu może zaufać.

GramTV przedstawia:

Film wyreżyserował Robert Schwentke, który ma na koncie Plan lotu, Zaklęci w czasie, pierwszą część Red, oraz dwie odsłony serii Niezgodna. W obsadzie znaleźli się: Henry Golding (Snake Eyes), Iko Uwais (Hard Master), Samara Weaving (Scarlett), Andrew Koji (Storm Shadow), Ursula Corbero (Baronowa), Steven Allerick i Haruka Abe. Premierę filmu wyznaczono na 23 lipca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!