Netflix: najlepsza gra Stranger Things dopiero przed nami

Krzysztof Żołyński
2023/05/23 17:40

Netflix zdaje sobie sprawę, że dotychczasowe gry związane ze Stranger Things, to jeszcze nie to.

Netflix twierdzi, że wciąż nie stworzył swojej najlepszej gry Stranger Things. W wywiadzie dla Edge Magazine, wiceprezes Netflix i szefową ds. gier zewnętrznych, Leanne Loombe, ujawniła kilka szczegółów dotyczących gier powiązanych z przebojowym serialem.

Netflix: najlepsza gra Stranger Things dopiero przed nami

Gdy napinamy mięśnie, aby uruchamiać więcej gier i uczymy się kolejnych rzeczy, w naturalny sposób przejdziemy do większego zakresu, bardziej złożonych doświadczeń typu AAA, zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych studiach. Mamy tytuły, które znakomicie spisałyby się jako gry, ale zastanawiamy się jaka to ma być gra, jak użytkownik poczuje się grając w nią? Gry Stranger Things, które mamy to naprawdę świetne tytuły, ale nie wydaje mi się, że zrobiliśmy już grę – taką, która jest autentycznie powiązana z tym uniwersum i postaciami, które kochają fani.

GramTV przedstawia:

Do tej pory Netflix wydał dwie gry związane z serialem: Stranger Things 1984 w 2017 roku i Stranger Things 3: The Game dwa lata później w 2019 roku. Oba tytuły to gry mobilne inspirowane stylem retro i jasne jest, że firma dąży do czegoś na większą skalę. Trzecia gra Stranger Things – Stranger Things VR – ma się pojawić jeszcze w tym roku, stawiając gracza w roli złoczyńcy.

Netflix twierdzi, że wciąż nie stworzył swojej najlepszej gry Stranger Things

Bez wątpienia Netflix zwiększa wysiłki, aby wejść w przestrzeń gier wideo, a duża gra Stranger Things byłaby znakomitym produktem do powalczenia o dobra pozycję.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!