Need for Speed Unbound żyje! Twórcy ujawniają plany rozwoju na najbliższy rok

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/21 12:30
0
0

Deweloperzy postanowili zaskoczyć społeczność – gra będzie otrzymywać nowości przez kolejny rok.

Jeżeli obawialiście się, że Electronic Arts porzuci kolejną odsłonę serii Need for Speed to mamy dla Was dobrą wiadomość. Przedstawiciele studia Criterion Games wspólnie ze wspomnianym wydawcą ujawnili wczoraj plany na kolejny rok rozwoju gry Need for Speed Unbound. Wszelkie szczegóły zawarto w oficjalnym poście opublikowanym na stronie internetowej produkcji pod tym adresem.

Need for Speed Unbound żyje! Twórcy ujawniają plany rozwoju na najbliższy rok

Need for Speed Unbound – drugi rok wsparcia gry

Jak czytamy w wiadomości, w sumie mamy spodziewać się czterech dużych aktualizacji:

  • Volume 6: Head to Head (luty-kwiecień) – powrót samochodów marki Audi;
  • Volume 7: Drift & Drag (maj-lipiec) – zawartość inspirowana grą Need for Speed: Underground;
  • Volume 8: Cops vs. Racers (sierpień-październik) – zawartość inspirowana grą Need for Speed: Hot Pursuit;
  • Volume 9 – na ten moment brak jakichkolwiek szczegółów.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że każda z tych aktualizacji ma dostarczyć przede wszystkim nowy tryb gry i/lub nową funkcję wraz z dwoma nowymi samochodami (z wieloma opcjami tuningowymi, w tym gotowymi karoseriami). Do tego wszystkiego dojdą oczywiście m.in. nowe wydarzenia, liczne poprawki, usprawnienia oraz aktualizacje playlist PvP.

GramTV przedstawia:

Criterion Games ogłosiło, że wraz z aktualizacją Volume 6 pojawią się tzw. Przepustki do prędkości (z ang. Speed Pass) w płątnej wersji Premium. Po ich zakupie otrzymamy każdorazowo natychmiastowy dostęp do jednego z nowych pojazdów wraz ze wszystkimi opcjami personalizacji; tę zawartość będzie jednak można odblokować poprzez granie i osiąganie kolejnych poziomów w darmowej wersji przepustki.

Naszym celem jest to, aby w drugim roku usługi na żywo najbardziej kompletna rozgrywka NFS była dostępna po raz pierwszy w jednym miejscu. Wasze opinie i gra pomogą ukształtować przyszłość tej legendarnej serii. Będziemy słuchać, obserwować i reagować na to, co wam się podoba w grze, a co nie.

Need for Speed Unbound – drugi rok wsparcia gry, Need for Speed Unbound żyje! Twórcy ujawniają plany rozwoju na najbliższy rok

Przypomnijmy na koniec, że Need for Speed Unbound zadebiutowało na rynku 2 grudnia 2022 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!