Nakwon: Last Paradise od twórców Dave the Diver rzuca rękawice The Day Before

Mikołaj Ciesielski
2023/11/23 11:15
0
0

W sieci pojawił się 20-minutowy gameplay z nadchodzącej produkcji studia Mintrocket.

The Day Before trafi wkrótce na Steam, a twórcy przedstawili niedawno ostateczne wymagania sprzętowe gry. Wygląda jednak na to, że produkcja Fntastic będzie miała poważną konkurencję. Już we wrześniu Mintrocket – studio odpowiedzialne za świetnie przyjęte Dave the Diver – zapowiedziało bowiem Nakwon: Last Paradise, czyli survivalową grę akcji PvPvE. Wczoraj natomiast w sieci pojawił się obszerny gameplay ze wspomnianej produkcji.

Nakwon: Last Paradise od twórców Dave the Diver rzuca rękawice The Day Before

Do sieci trafił 20-minutowy gameplay z Nakwon: Last Paradise od twórców Dave the Diver

Zgodnie z zapowiedziami Nakwon: Last Paradise przeniesie graczy do postapokaliptycznego Seulu opanowanego przez krwiożercze zombie. W trakcie rozgrywki gracze będą natomiast eksplorować pełne niebezpieczeństw miasto w poszukiwaniu cennych zasobów. Podczas zabawy użytkownicy będzie trzeba natomiast stawić czoła nie tylko nieumarłym, ale także innym użytkownikom. Udostępniony przed Mintrocket gameplay pozwala natomiast sprawdzić, jak całość prezentuje się w akcji.

Zainteresowani jeszcze w tym miesiącu będą również mieli okazję przetestować Nakwon: Last Paradise na własną rękę. Deweloperzy ze studia Mintrocket zapowiedzieli bowiem otwarte testy pre-alfa, które rozpoczną się na platformie Steam już 29 listopada o 2:00 czasu polskiego i zakończą kilka dni później – bo 4 grudnia – o 9:00 czasu polskiego. Więcej informacji znajdziecie we wpisie opublikowanym przez twórców na platformie Valve.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Nakwon: Last Paradise powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Nowa gra twórców Dave the Diver wciąż znajduje się na wczesnym etapie produkcji, dlatego też na premierę wspomnianego tytułu będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Tymczasem rzućcie okiem na gameplay i dajcie znać, co myślicie o kolejnym dziele studia Mintrocket.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!