Nadciąga Punch Club 2: Fast Forward! Lazy Bear Games zapowiedziało sequel

Jakub Smolak
2023/02/20 09:35

Zobaczcie trailer nadchodzącej produkcji. Zrobi się jeszcze dziwniej?

Punch Club to produkcja, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Abstrakcyjna gra bokserska pojawiła się na rynku w 2016 roku i skradła serca fanów produkcji niezależnych. Twórcy z Lazy Bear Games zapowiedzieli sequel, a wszystko wskazuje na to, że kontynuacja będzie równie dziwna, co pierwsza część.

Nadciąga Punch Club 2: Fast Forward! Lazy Bear Games zapowiedziało sequel

Punch Club 2: Fast Forward znów oczaruje graczy?

Punch Club 2: Fast Forward zabierze nas w cyberpunkową przyszłość do świata, którego nie znamy. Nie zabraknie jednak nawiązań do poprzedniej części oraz innych dzieł popkultury. Twórcom z Lazy Bear Games nie można odmówić kreatywności, więc ponownie powinniśmy przygotować się na solidną dawkę abstrakcji.

“Minęło już 20 lat, odkąd Roy pokonał wrogów, odnalazł ojca i wszyscy mieli żyć długo i szczęśliwie, czy coś takiego. Przyszłość nie jest taka zła, jak mogłoby się wydawać. Jest gorsza. Zamiast papieru toaletowego używa się muszli znalezionych na plaży i wszystko zrobiło się jakieś takie cyberpunkowe. Krocząc tymi samymi ulicami, co Roy (ale bardziej neonowymi), przeżyjesz mnóstwo przygód pełnych humoru i nawiązań do lat 80. Lepiej szykuj pięści, bo czeka cię jeszcze więcej walki niż ostatnim razem” – czytamy w opisie gry na Steam.

Premiery Punch Club 2: Fast Forward powinniśmy spodziewać się jeszcze w tym roku. Gra zadebiutuje na PC, a pieczę wydawniczą nad tytułem sprawuje ekipa tinyBuild. Chętnie dowiemy się, jak wspominacie Punch Club, dajcie nam znać w komentarzach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!