Nadchodzące wydarzenie PlayStation ma być mniejsze, niż się spodziewano? State of Play zamiast Showcase

Patrycja Pietrowska
2024/05/28 10:35
0
0

Według najnowszych przecieków Sony może szykować mniejszy event.

Dwa tygodnie temu pojawiły się potencjalne wieści w sprawie kolejnego wydarzenia organizowanego przez Sony. Przedstawiciel japońskiej firmy poinformował wówczas, że niebawem poznamy „długoterminową wizję” Sony Interactive Entertainment, co wielu odebrało jako zapowiedź PlayStation Showcase, o którym jeden z insiderów mówił już na początku maja. Najnowszy przeciek wskazuje jednak na to, że firma może postawić na mniejszą imprezę i zorganizować State of Play.

Nadchodzące wydarzenie PlayStation ma być mniejsze, niż się spodziewano? State of Play zamiast Showcase

Nadchodzący pokaz Sony to PlayStation State of Play?

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o nadciągającym w maju 2024 roku pokazie Sony. Nie było jednak jasne, czy zainteresowani mogą liczyć na PlayStation Showcase, czy na PlayStation State of Play. Według najnowszych przecieków gracze mogą spodziewać się jednak drugiej z wymienionych opcji.

GramTV przedstawia:

Jak zauważył serwis GamingBolt, znany informator branżowy NateTheHate opublikował w mediach społecznościowych wpis nawiązujący do rzekomo nadciągającej prezentacji gier od Sony. Insider przekazał w piątek, że spodziewa się PlayStation State of Play, które ma odbyć się na początku tego tygodnia. Jeżeli te informacje okażą się być prawdziwe, będziemy mieli do czynienia z imprezą na mniejszą, niż Showcase, skalę.

Warto przy okazji przypomnieć, że według ostatnich doniesień gracze mogą spodziewać się w najbliższym czasie zapowiedzi nowej gry z serii Astro Bot. Ponadto wciąż czekamy na aktualizację wieści w sprawie Concord, które było jedną z atrakcji zeszłorocznego PlayStation Showcase. Być może wspomniane tytuły będą częścią programu nadciągającego pokazu. Na ten moment pozostaje nam jednak uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne informacje ze strony Sony.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!