Nowy Astro Bot niebawem ma doczekać się zapowiedzi. Znany insider potwierdza kolejną odsłonę gry

Patrycja Pietrowska
2024/05/25 10:00
1
0

Znany informator przekazuje, że niebawem doczekamy się ogłoszenia nowego Astro Bota.

Astro Bot to jedna z najbardziej kojarzących się z PlayStation seria gier. O kolejnej części wspominano już na początku kwietnia, w kontekście nowej strategii Sony. Firma planuje w tym roku skupić się na mniejszych produkcjach zamiast na grach AAA. Teraz natomiast znany informator potwierdził bardzo dobre wieści dla wszystkich miłośników przygód uroczego robota.

Nowy Astro Bot niebawem ma doczekać się zapowiedzi. Znany insider potwierdza kolejną odsłonę gry

Zapowiedź nowej części Astro Bot ma nastąpić w przeciągu dwóch tygodni

Jak zauważył serwis GamingBolt, insider billbil-kun podzielił się ciekawymi informacjami na łamach Dealabs. Według doniesień nowa odsłona Astro Bot ma zostać zapowiedziana w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Gra ma być pełnoprawną, samodzielną produkcją przeznaczoną na PlayStation 5, ale ominie PS VR2. Billbil-kun zdradził również, że akcja gry będzie osadzona w pustynnym środowisku, a jednym z nowych bohaterów będzie „fennec fox”. Za tytuł odpowiedzialne ma być studio Team Asobi.

GramTV przedstawia:

Warto przy okazji wspomnieć, że coraz więcej mówi się o pokazie PlayStation, który ma odbyć się pod koniec bieżącego miesiąca. Dziennikarz serwisu XboxEra przekazał w mediach społecznościowych, że wydarzenie, choć niekoniecznie musi być nazwane PlayStation Showcase, planowane jest na 28 maja (w zależności od strefy czasowej). Podczas tego eventu, jak przekazał Hiroki Totoki, Sony Group ma przedstawić swoją „długoterminową wizję” oraz „kluczową rolę” Sony Interactive Entertainment.

Przyszłość Sony Interactive Entertainment rysuje się w niezwykle jasnych barwach, a to dzięki Wam wszystkim. Odkąd zostałem prezesem w październiku 2023 roku, inspiruje mnie Wasz entuzjazm, innowacyjne podejście i praca zespołowa. Te wartości będą nam dobrze służyć, gdy wyruszymy w ekscytującą przyszłość Sony Interactive Entertainment – napisał Totoki w wiadomości skierowanej do pracowników Sony Interactive Entertainment.

Zapowiedź nowej części Astro Bot jest niemal pewna, a zainteresowani gracze powinni uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na kolejne informacje od PlayStation. Możliwe, że to właśnie podczas nadchodzącego pokazu PlayStation otrzymamy oficjalne ogłoszenie, które rzuci nieco więcej światła na to, jak będzie wyglądać przyszłość uroczego robota.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
25/05/2024 11:35

Astro's Playroom było zaskakująco dobre i ciekawe. 

Polecam fanom platformówek, przypomina mocno nowsze tytuły z Mario.