Na urocze Tiny Glade czeka ogrom użytkowników Steam. Twórcy dziękują graczom

Patrycja Pietrowska
2024/06/18 08:40
0
0

Deweloperzy postanowili wydłużyć dostęp do wersji demonstracyjnej gry o budowaniu zamków.

Jakiś czas temu informowaliśmy o bardzo ciepłym przyjęciu wersji demonstracyjnej Tiny Glade przez użytkowników Steam. Urocza gra o budowaniu zamków cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co potwierdzają również najnowsze wieści ze strony twórców. Okazuje się bowiem, że Tiny Glade wylądowało na liście życzeń u miliona graczy.

Tiny Glade
Tiny Glade

Tiny Glade na liście życzeń miliona użytkowników Steam

Na Steam ukazał się nowy wpis od twórców Tiny Glade. Jak informują w komunikacie deweloperzy odpowiedzialni za tytuł, już 1 milion użytkowników platformy postanowiło dodać przytulną grę o budowaniu zamków do swojej listy życzeń. Jak widać, zainteresowanie wokół tytułu jest ogromne, a zespół Pounce Light postanowił z tej okazji nie tylko podziękować graczom, ale również wydłużyć dostęp do wersji demonstracyjnej do 23 czerwca.

Nie wiemy, co powiedzieć! Szczerze mówiąc, to szalone, niewiarygodne i zadziwiające. Tom i ja zawsze myśleliśmy, że Tiny Glade będzie bardzo niszową grą, małą rzeczą, z którą wejdziemy na scenę gier niezależnych. – przekazali twórcy Tiny Glade w komunikacie.

GramTV przedstawia:

Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę, Tiny Glade oferuje możliwość swobodnej budowy wymarzonego zamku. W grze „nie ma walki i nie da się popełnić błędu”, a całość utrzymana jest w przytulnej i relaksującej atmosferze.

Tiny Glade to niewielka, odprężająca gra o rysowaniu zamków. Odkryj magnetyzm budowania i obserwuj precyzję, z jaką w grze układane są cegły, kamienie i deski. Tutaj niczym się nie zarządza, nie ma walki ani błędnych odpowiedzi, tylko relaksujące, urocze dioramy tworzone na zapomnianych łąkach. – głosi opis gry Tiny Glade na platformie Steam.

Na koniec przypomnijmy raz jeszcze, że wciąż możemy sprawdzić demo Tiny Glade – zainteresowani mają szansę wypróbować za darmo tytuł do 23 czerwca 2024 roku. Gra ma zadebiutować w 3. kwartale 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!