Na graczy Assassin’s Creed Mirage czeka prezent. Fani Valhalli będą zachwyceni

Mikołaj Ciesielski
2024/04/19 10:50
1
0

Ubisoft przygotował małą niespodziankę dla fanów serii Assassin’s Creed.

Od kilku dni dostępna jest darmowa wersja próbna Assassin’s Creed Mirage. Tymczasem okazuje się, że Ubisoft postanowił przygotować małą niespodziankę dla wszystkich fanów serii Assassin’s Creed. Prezent od francuskiej firmy powinien przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom Assassin’s Creed Valhalla i Eivora.

Na graczy Assassin’s Creed Mirage czeka prezent. Fani Valhalli będą zachwyceni

Assassin’s Creed Mirage z prezentem dla fanów Assassin’s Creed Valhalla

Gracze Assassin’s Creed Mirage mogą bowiem za darmo odebrać strój głównego bohatera Assassin’s Creed Valhalla. Prezent można odebrać za pośrednictwem platformy Ubisoft Connect. Francuska firma opublikowała również krótki materiał wideo, który pozwala sprawdzić, jak wspomniany ubiór prezentuje się na Basimie.

Wcześniej w Assassin’s Creed Mirage pojawiły się już stroje innych bohaterów serii Assassin’s Creed. Fani mieli bowiem okazję ubrać Basima w kostium Ezio czy Altaira. Istnieje więc szansa, że to nie koniec atrakcji, a w przyszłości we wspomnianej produkcji pojawią się również kreacje kolejnych protagonistów popularnego cyklu Ubisoftu.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Mirage dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja gry Assassin's Creed: Mirage. Wyczekiwany powrót do korzeni.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
hhck
Gość
20/04/2024 16:43

I po co śmieci. Fani chcą powrotu The Crew.