Assassin’s Creed Mirage do sprawdzenia za darmo. Gracze mogą już korzystać z oferty

Patrycja Pietrowska
2024/04/16 19:30
0
0

Ubisoft ma dla graczy miłą niespodziankę.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy informacje związane między innymi z Assassin’s Creed Red, a także Assassin’s Creed Hexe. Najnowszą częścią serii dostępną na rynku jest jednak Assassin’s Creed Mirage, który teraz zainteresowani mogą sprawdzić za darmo. Oferta Ubisoftu umożliwia bowiem bezpłatne przetestowanie wersji próbnej.

Assassin’s Creed Mirage do sprawdzenia za darmo. Gracze mogą już korzystać z oferty

Wersja próbna Assassin’s Creed Mirage dostępna za darmo

Jak przekazano w mediach społecznościowych, Ubisoft przygotował darmową wersję próbną ostatniej części serii o skrytobójcach. W jej ramach zainteresowani przetestują Assassin’s Creed Mirage bez dodatkowych opłat. Wersja próbna obejmuje pierwsze dwie godziny gry. Tytuł można sprawdzać na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, a także na komputerach osobistych za pośrednictwem Epic Games Store i Ubisoft Connect.

Oferta jest jednak ograniczona czasowo – gracze przetestują tytuł za darmo w dniach 16-30 kwietnia 2024 roku. Wszystkie postępy poczynione w ramach rozgrywki zostaną przeniesione do pełnej wersji gry po jej zakupie.

W Assassin's Creed Mirage wcielasz się w Basima, sprytnego złodziejaszka nękanego koszmarnymi wizjami i poszukującego odpowiedzi oraz sprawiedliwości. Dołącz do starożytnej organizacji i zrozum zasady nowego kreda, które odmieni los Basima w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić. – głosi opis gry.

GramTV przedstawia:


Na koniec przypominamy, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutował na rynku 5 października 2023 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!