Na gamescom Opening Night Live zobaczymy LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Mikołaj Ciesielski
2021/08/21 11:30

Czy deweloperzy z TT Games ujawnią wreszcie datę premiery swojej produkcji?

Na gamescom Opening Night Live zobaczymy LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Pierwotnie LEGO Star Wars: The Skywalker Saga miało zadebiutować na rynku jesienią ubiegłego roku, ale jeszcze w sierpniu deweloperzy poinformowali, że na grę przyjdzie nam poczekać do wiosny 2021 roku. W kwietniu wspomniana produkcja została jednak opóźniona po raz kolejny, a twórcy nie podali nowego terminu premiery. Tymczasem Geoff Keighley poinformował wczoraj na swoim profilu na Twitterze, że ekipa TT Games zaprezentuje na tegorocznym gamescom Opening Night Live „zupełnie nowe spojrzenie” na LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

Możemy się więc spodziewać, że deweloperzy opublikują nowy zwiastun, w którym nie zabraknie fragmentów rozgrywki. Fani gier LEGO oraz miłośnicy Gwiezdnych wojen z pewnością mają również nadzieję, że twórcy wreszcie podadzą dokładną datę premiery gry. Studio TT Games nie ujawniło jednak, czego dokładnie możemy spodziewać się po ich wizycie na targach gamescom. Na ten moment nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać na wspomniane wydarzenie.

Warto przypomnieć, że deweloperzy określają LEGO Star Wars: The Skywalker Saga jako „największą i najlepszą” grę z serii LEGO w historii. Produkcja ma zaoferować ponad 300 grywalnych bohaterów, a podczas rozgrywki będziemy mogli przeżyć wydarzenia z trzech kinowych trylogii z lat 1977-2019. Podobnie jak w przypadku innych gier LEGO nie będziemy mieć jednak do czynienia z wiernym odwzorowaniem fabuły, ponieważ poszczególne wątki i losy bohaterów zostaną przedstawione z przymrużeniem oka. Gra zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Na koniec przypomnijmy, że gamescom Opening Night Live rozpocznie się 25 sierpnia o 20:00 czasu polskiego. Jakiś czas temu Geoff Keighley informował, że podczas transmisji zobaczymy nowe materiały z „największych gier”, które zadebiutują pod koniec bieżącego roku. Na wydarzeniu ma nie zabraknąć również produkcji, które pojawią się na rynku w ciągu kilku kolejnych miesięcy. Całość będzie można śledzić zarówno na platformie YouTube, jak i Twitch.tv.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!