Geoff Keighley przedstawia pierwsze szczegóły gamescom Opening Night Live

Mikołaj Ciesielski
2021/08/04 21:00

Podczas transmisji zobaczymy nowe materiały z „największych gier” debiutujących pod koniec bieżącego roku.

Geoff Keighley przedstawia pierwsze szczegóły gamescom Opening Night Live

Tegoroczne targi gamescom odbędą się w dniach 25-29 sierpnia i ponownie, z powodu obostrzeń pandemicznych, przybierze formę cyfrową. W połowie lipca poznaliśmy listę wydawców, którzy pojawią się na wspomnianym wydarzeniu. Natomiast dziś Geoff Keighley przedstawił pierwsze szczegóły dotyczące gamescom Opening Night Live, czyli transmisji otwierającej wspomniane targi.

Keighley poinformował, że całość rozpocznie się 25 sierpnia o 20:00 czasu polskiego, a w trakcie pokazu zobaczymy nowe materiały z „największych gier”, które zadebiutują pod koniec bieżącego roku. Podkreślono jednak, że na transmisji nie zabraknie też produkcji, które pojawią się na rynku w ciągu kilku kolejnych miesięcy. Niestety na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.

Wielce prawdopodobne, że podczas tegorocznego gamescom Opening Night Live doczekamy się zapowiedzi zupełnie nowej marki od 2k Games. Podczas ostatniego spotkania sprawozdawczego potwierdzono, że prezentacja nowego IP nastąpi jeszcze w tym miesiącu, a więc zbliżające się targi gamescom wydają najlepszą okazją do tego typu ogłoszeń.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!