Darmowa gra zarobiła najwięcej w lipcu w USA. Wyprzedziła nawet Elden Ring

Maria Wawrzyniak
2022/08/22 16:30

MultiVersus okazało się prawdziwą maszyną do generowania zysków – jej sukces jest bez wątpienia godny podziwu.

Wydana w zeszłym miesiącu gra MultiVersus okazała się niemałym sukcesem. Zgodnie z informacjami ujawnionymi w najnowszym raporcie firmy NPD Group (podajemy za serwisem Eurogamer), produkcja stała się najlepiej zarabiającą grą w lipcu na rynku w Stanach Zjednoczonych – na podstawie transakcji w dolarach. Tytuł zajął pierwsze miejsce w rankingu ze względu na mikropłatności.

Darmowa gra zarobiła najwięcej w lipcu w USA. Wyprzedziła nawet Elden Ring

MultiVersus zarobiło więcej od Elden Ring w USA

Chodzi tutaj przede wszystkim o tak zwane pakiety założycielskie, których ceny wahają się od 179 złotych do nawet 449 złotych. Choć ich zakup nie jest w żadnym wypadku obowiązkowy, wychodzi na to, że zainteresowanych osób jest naprawdę sporo.
MultiVersus zarobiło więcej od Elden Ring w USA, Darmowa gra zarobiła najwięcej w lipcu w USA. Wyprzedziła nawet Elden Ring

Bijatyka wyprzedziła w rankingu między innymi niezwykle udane Elden Ring od studia FromSoftware. Warto w tym momencie zauważyć, iż spory wkład w tak ogromny sukces tytułu na pewno miał fakt, że w grze znajdziemy różne marki, których właścicielem jest Warner Bros. – mowa tutaj chociażby o DC czy Grze o tron.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!