Mortal Kombat 12 lub Injustice 3 na TGA 2022? Ed Boon studzi oczekiwania graczy

Mikołaj Ciesielski
2022/12/03 11:00

NetherRealm Studios nie szykuje niespodzianek na tegoroczną galę The Game Awards.

Mortal Kombat 12 lub Injustice 3 na TGA 2022? Ed Boon studzi oczekiwania graczy

Niedawno Ed Boon – szef NetherRealm Studios – zdradził, że kolejną grą wspomnianego zespołu będzie Mortal Kombat 12 lub Injustice 3. Deweloper uciął tym samym różnego rodzaju plotki, według których studio miało pracować nad bijatyką w uniwersum Marvela. Wielkimi krokami zbliża się natomiast gala The Game Awards 2022, ale okazuje się, że fani Mortal Kombat oraz miłośnicy Injustice nie doczekają się podczas wydarzenia żadnych informacji na temat wymienionych marek.

NetherRealm Studios nie zapowie nowej gry na The Game Awards 2022

Ed Boon poinformował bowiem, że NetherRealm Studios nie szykuje na The Game Awards 2022 żadnych zapowiedzi. Gracze – którzy liczyli, że na wspomnianym wydarzeniu zobaczą prezentację Mortal Kombat 12 lub Injustice 3 – będą musieli więc uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że deweloperzy nie będą kazali im zbyt długo czekać na ujawnienie jednego z wymienionych wyżej tytułów.

Na koniec warto przypomnieć, że NetherRealm Studios wspólnie z firmą Warner Bros. Games pracują także nad zapowiedzianym w październiku Mortal Kombat: Onslaught„kolekcjonerską” grę RPG stworzoną z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android, która ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!