Zapowiedziano Mortal Kombat: Onslaught. Fani mogą być jednak mocno rozczarowani

Mikołaj Ciesielski
2022/10/19 08:20
1
0

Produkcja ma zadebiutować na rynku już w przyszłym roku.

Zapowiedziano Mortal Kombat: Onslaught. Fani mogą być jednak mocno rozczarowani

Jeśli z niecierpliwością czekacie na informacje o nowej, pełnoprawnej odsłony serii Mortal Kombat, to niestety nie mamy dla Was najlepszych wieści. Deweloperzy z NetherRealm Studios oraz firma Warner Bros. Games zapowiedzieli wczoraj Mortal Kombat: Onslaught, czyli „kolekcjonerską” grę RPG stworzoną z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Mortal Kombat: Onslaught zadebiutuje w 2023 roku

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Mortal Kombat: Onslaught ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak znana. Deweloperzy z NetherRealm Studios nie podzielili się też zbyt wieloma szczegółami na temat swojego nowego projektu. Wiadomo jedynie, że w produkcji zobaczymy masę postaci znanych z serii, a sam tytuł ma oferować graczom rozbudowaną i „ekskluzywną” kampanię fabularną.

Ed Boon zaznacza natomiast, że w przypadku Mortal Kombat: Onslaught deweloperom zależy, by gracze „mogli doświadczyć serii na nowe sposoby, pozostając jednocześnie wiernym jej podstawowej naturze”. Sama produkcja ma natomiast trafić zarówno do nowych, jak i obecnych miłośników Mortal Kombat.

Niestety twórcy oraz wydawca nie podzielili się żadnymi materiałami wideo, które pozwoliłyby sprawdzić, jak Mortal Kombat: Onslaught prezentuje się w akcji. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje dotyczące wspomnianej produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
19/10/2022 18:53

Jak zobaczyłem że mobilka z miejsca streamer zainteresowanie :P