Mortal Kombat 1 z kolejnymi kultowymi postaciami? Ed Boon rozbudza nadzieje

Mikołaj Ciesielski
2023/07/10 08:20
0
0

Niewykluczone, że grono grywalnych postaci poszerzy się o jeszcze kilku dobrze znanych wojowników.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć nowy gameplay trailer Mortal Kombat 1, który skupiał się na przedstawieniu kolejnych postaci. NetherRealm Studios wciąż nie odsłoniło jednak jeszcze wszystkich kart, ponieważ część wojowników nadal czeka na swoją prezentację. Tymczasem Ed Boon – szef wspomnianego zespołu – postanowił rozbudzić nadzieje fanów serii Mortal Kombat na powrót kolejnych kultowych bohaterów.

Mortal Kombat 1 z kolejnymi kultowymi postaciami? Ed Boon rozbudza nadzieje

Reptile i Ermac w Mortal Kombat 1? Ed Boon nie wyklucza takiego scenariusza

Jeden z fanowskich profili poświęconych Mortal Kombat na portalu społecznościowym Twitter opublikował grafikę prezentującą Scorpiona, Sub-Zero, Smoke’a, Reptile’a oraz Ermaca. We wpisie stwierdzono, że najnowszy zwiastun daje nadzieje na zobaczenie w Mortal Kombat 1 wszystkich wymienionych wyżej postaci. Na post zareagował natomiast wspomniany Ed Boon, który postanowił podgrzać nieco atmosferę.

Szef NetherRealm Studios przyznał bowiem, że „może tak być”. Niewykluczone więc, że kolejnymi ujawnionymi przez deweloperów postaciami będą właśnie Reptile oraz Ermac. Ed Boon często droczy się jednak z fanami Mortal Kombat, dlatego też miłośnicy wspomnianych postaci powinni wstrzymać się ze świętowaniem i poczekać na oficjalną prezentację wojowników w nadchodzącej odsłonie serii.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!