„Moje przemówienie jest dłuższe od kampanii tegorocznego CoD” – aktor podkładający głoś Kratosa masakruje MW3

Radosław Krajewski
2023/12/08 11:01
0
0

Kratos nie bierze jeńców i podczas The Game Awards wyśmiał długość kampanii Call of Duty: Modern Warfare 3.

Christopher Judge to aktor wcielający się w Kratosa w God of War Ragnarok. Za swoją rolę otrzymał podczas ubiegłorocznego The Game Awards nagrodę dla najlepszego występu w grze. Jego długie przemówienie z podziękowaniami stało się punktem kulminacyjnym gali i zdobyło wielką popularność w sieci. Judge powrócił jako prezenter w tegorocznej edycji The Game Awards, gdzie wbił szpilę w Call of Duty: Modern Warfare 3.

 „Moje przemówienie jest dłuższe od kampanii tegorocznego CoD” – aktor podkładający głoś Kratosa masakruje MW3

Christopher Judge wyśmiewa Call of Duty: Modern Warfare 3 podczas The Game Awards 2023

Aktor odniósł się do jednego z największych zarzutów nowej odsłony serii Call of Duty, czyli długości kampanii. Judge wyśmiał grę, że jego przemówienie było dłuższe od czasu potrzebnego na jej przejście.

W porządku, w porządku, rozumiem. Nie będę tu stać i wygłaszał długiego przemówienia. Zamierzam trzymać się scenariusza. Żadnych ośmiominutowych przemówień jak w zeszłym roku. Ale ciekawostka: moje przemówienie było w rzeczywistości dłuższe niż tegoroczna kampania Call of Duty.

Początkowo publiczność była zaskoczona odważnym żartem Christopher’a Judge’a. Dopiero po chwili pojawiły się głośne śmiechy osób zgromadzonych w sali.

Ach, kolejna firma, dla której nigdy nie będę pracował – podsumował aktor.

GramTV przedstawia:

Judge na The Game Awards wręczył nagrodę za najlepszy występ, którą otrzymał Neil Newbon za rolę Astariona w Baldur’s Gate 3. Zwycięzców wszystkich nagród znajdziecie w tym miejscu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!