Minecraft Legends rozczarowało graczy?

Jakub Smolak
2023/04/19 13:00
0
0

Gra zbiera mieszane recenzje.

Premiera Minecraft Legends już za nami. Fani uniwersum wykreowanego przez Mojang Studios z pewnością mieli wysokie oczekiwania. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem ekipa nie stanęła na wysokości zadania. Poniżej znajdziecie również premierowy trailer.

Minecraft Legends rozczarowało graczy?

Minecraft Legends jest dostępne w usłudze Game Pass

Wyłącznie na Steam Minecraft Legends doczekało się już ponad 400 recenzji. Niestety, jedynie 65% z nich to pozytywne opinie. Zawiedzeni gracze zaznaczają, że gra jest krótka i uboga w zawartość. Sporo osób wskazuje również na błędy i nieopracowany system kontroli jednostek. Osoby, które wypowiadają się o Minecraft Legends pozytywnie, mówią, że jest to przyjemna i lekka gierka, a całość powinna przypaść do gustu nieco młodszym graczom.

„Poznaj historię Minecraft Legends i odkryj nowy, ale znajomy świat. Zanurz się w uniwersum Minecrafta w nowy, ekscytujący sposób dzięki tej nowej strategicznej grze akcji. Odkrywaj piękną krainę, zarówno znajomą, jak i tajemniczą, pełną różnorodnego życia, bujnych biomów i bogatych zasobów potrzebnych do zbudowania struktur obronnych i pokonania inwazji piglinów” – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Minecraft Legends jest dostępne na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi produkcji opracowanej przez Mojang Studios i Blackbird Interactive.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!