Max Payne z RTX wygląda jak remaster i zachwyca graczy. Demo dostępne do pobrania

Radosław Krajewski
2024/01/15 13:00
0
1

Funkcja udostępniona przez Nvidię zupełnie zmienia postrzeganie nawet tak leciwej gry.

Max Payne doczeka się remake’ów dwóch pierwszych części. Remedy jeszcze w kwietniu 2022 roku ogłosiło dobrą wiadomość dla fanów serii. Od tego jednak czasu studio nie podało żadnych nowych informacji dotyczących tych tytułów, więc gracze sami wzięli się za graficzne odświeżenie pierwszej odsłony serii, wydanej pierwotnie w 2001 roku. Za sprawą udostępnionej przez Nvidię funkcji RTX Remix, powstała modyfikacja do Maxa Payne’a, która zupełnie zmienia oświetlenie w grze, dzięki czemu produkcja Remedy wygląda, jakby otrzymała remaster.

Max Payne z RTX wygląda jak remaster i zachwyca graczy. Demo dostępne do pobrania

Max Payne RTX On – modyfikacja wyglądająca jak remaster kultowej gry Remedy

Modderl Slasks Psybunker udostępnił demo modyfikacji, która dodaje Path Tracing do kultowej pierwszej części Maxa Payne’a. Produkcja zawiera zremasterowane modele i tekstury, a także dodanie niestandardowych źródeł światła. Całość wygląda niesamowicie dobrze, a najlepiej pokazuje to poniższy zapis z rozgrywki. Nic dziwnego, że w komentarzach pod filmem wielu graczy jest zachwyconych „fanowskim remasterem” Maxa Payne’a.

GramTV przedstawia:

Jeżeli jesteście zainteresowani Maxem Paynem RTX On, to udajcie się pod ten adres, gdzie pobierzecie demo. Do działania wymagana jest podstawowa wersja pierwszego Maxa Payne’a, a także karta graficzna z serii GeForce RTX.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!