Matrix Zmartwychwstania na nowym zwiastunie. Neo, Trinity i wielkie zaskoczenie

Radosław Krajewski
2021/12/06 18:00

Warner Bros. udostępnił drugi zwiastun nowej odsłony Matrixa, na której zaprezentowano szokujący powrót jednej z postaci.

Kampania promocyjna Matrixa Zmartwychwstania jest już na ostatniej prostej. Przed kilkoma dniami Warner Bros. podzielił się nowym materiałem, który uświadamiał widzów, w jaki sposób nowa odsłona serii łączy się z trylogią. Tym razem studio postanowiło świętować rozpoczęcie sprzedaży biletów na czwartą część Matrixa drugim zwiastunem. Nowa zapowiedź pokazuje kolejne zmagania Neo i Trinity w cyfrowym świecie. Nie brakuje również spojrzenia na nowych, jak i starych bohaterów. W pewnym momencie pojawia się Niobe grana przez Jadę Pinkett Smith, która w przeciwieństwie do dwójki głównych bohaterów, postarzała się od wydarzeń z poprzedniej odsłony. Dowiedzieliśmy się również, że głównym przeciwnikiem będzie postać grana przez Jonathana Groffa. Efektowny zwiastun Matrixa Zmartwychwstania zobaczycie poniżej.Matrix Zmartwychwstania na nowym zwiastunie. Neo, Trinity i wielkie zaskoczenieDwadzieścia lat po wydarzeniach z Matrixa Rewolucje Neo prowadzi pozornie zwyczajne życie jako Thomas A. Anderson. W San Francisco regularnie gości w gabinecie terapeuty, który przepisuje mu niebieskie pigułki. Ale ani on, ani Trinity nie wiedzą o swoim istnieniu i wspólnej historii. Gdy pewnego razu Neo spotyka na swej drodze Morfeusza, ten oferuje mu czerwoną pigułkę, obiecując ponowne otwarcie jego umysłu na Matrix, który przez ostatnie dwie dekady stał się lepiej zabezpieczony i bardziej niebezpieczny niż w latach infekcji agenta Smitha.

Za kamerą filmu stanęła Lana Wachowski, która współtworzyła scenariusz z Aleksandarem Hemonem i Davidem Mitchellem. W obsadzie znaleźli się: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson, Daniel Bernhardt, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Toby Onwumere, Max Riemelt, Eréndira Ibarra, Priyanka Chopra, Andrew Caldwell, Brian J. Smith, Ellen Hollman oraz Christina Ricci.

GramTV przedstawia:

Matrix Zmartwychwstania zadebiutuje w kinach już 22 grudnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!