Świetne plakaty bohaterów Matrixa 4. Film nie będzie zwykłą kontynuacją

Radosław Krajewski
2021/11/23 11:10

Warner Bros. podzielił się serią nowych plakatów, na których przedstawiono wszystkich najważniejszych bohaterów widowiska.

Już za niecały miesiąc do kin wejdzie czwarta odsłona Matrixa. Produkcja niedawno doczekała się interesującego plakatu, na którym pojawiła się piątka głównych bohaterów. Niedługo później Warner Bros. udostępnił kolejny plakat, tym razem tylko z Neo i Trinity z zapowiedzią powrotu do źródła. Wytwórnia kontynuuje promocje swojego ostatniego w tym roku hitu, tym razem publikując serię plakatów ze wszystkimi najważniejszymi bohaterami Matrixa Zmartwychwstania. Możemy zobaczyć, jak w pełnej okazałości prezentują się postacie grane przez Keanu Reevesa, Carrie-Ann Moss, Jadą Pinkett Smith, Neila Patrika Harrisa oraz Erendiry Ibarry oraz Priyanki Chopry. Wszystkie nowe plakaty zobaczycie poniżej.Świetne plakaty bohaterów Matrixa 4. Film nie będzie zwykłą kontynuacjąNowe szczegóły o czwartym Matrixie zdradził scenarzysta David Mitchell, który udzielił wywiadu greckiej gazecie To Vima. Jego zdaniem Matrix Zmartwychwstania nie jest typową kontynuacją, ale autonomiczną produkcją, która na wielu płaszczyznach łączy się z trylogią.

Widziałem film we wrześniu w Berlinie. Jest naprawdę dobry. Nie mogę powiedzieć, o czym jest, ale mogę wyjaśnić, czym nie jest. Z pewnością nie jest to jeszcze jedna zwyczajna kontynuacja, ale coś autonomicznego, który w pomysłowy sposób łączy trzy poprzednie Matrixy. To bardzo piękny i dziwny twór. Osiąga też kilka rzeczy, których nie widzieliśmy w filmach akcji, co oznacza, że podważa zasady typowych blockbusterów.

Matrix Zmartwychwstania opowie kolejny rozdział historii Neo oraz Trinity, którzy ponownie trafili do cyfrowego świata, nie zdając sobie sprawy ze swojego przeznaczenia oraz łączącej ich relacji. Minęło wiele lat od zakończenia poprzedniej części i ponownego uruchomieniu Matrixa. Tym razem maszyny współpracują z ludźmi, aby nie doszło do ponownej wojny. Niepewny sojusz zakłóci ponowne pojawienie się Neo, który będzie próbował uwolnić Trinity z nowego Matrixa. Wspólnie raz jeszcze będą musieli przeciwstawić się agentom oraz pokonać śmiertelne zagrożenie. Od powodzenia ich misji zależeć będą losy całej ludzkości.

GramTV przedstawia:

Film wyreżyserowała Lana Wachowski, która jest również współautorką scenariusza wraz z Aleksandarem Hemonem i Davidem Mitchellem. W obsadzie znaleźli się: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson, Daniel Bernhardt, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Toby Onwumere, Max Riemelt, Eréndira Ibarra, Priyanka Chopra, Andrew Caldwell, Brian J. Smith, Ellen Hollman oraz Christina Ricci.

Czwarta część Matrixa zadebiutuje w polskich kinach 17 grudnia.

Komentarze
2
Yosar
Gramowicz
23/11/2021 21:09
alex1112 napisał:

Nadal uważam że ten film  nigdy nie powinien powstać. Skok na kasę i tyle.

Po prawdzie to nie powinien powstać żaden inny film poza Matrixem. Czasem po prostu pewnych rzeczy nie warto dopowiadać.

alex1112
Gramowicz
23/11/2021 20:23

Nadal uważam że ten film  nigdy nie powinien powstać. Skok na kasę i tyle.