Coś dziwnego dzieje się z Trinity na nowych fragmentach Matrixa Zmartychwstania

Radosław Krajewski
2021/11/25 14:35

Japoński oddział Warner Bros. wypuścił nowy teaser czwartej części Matrixa, na którym znalazło się kilka niepublikowanych wcześniej scen.

Przed dwoma dniami Warner Bros. podzielił się serią nowych plakatów prezentujących wszystkich najważniejszych bohaterów Matrixa Zmartwychwstania. Nie zabrakło oczywiście Neo oraz Trinity, którzy stali się bohaterami nowego teasera wypuszczonego przez japoński oddział wytwórni. W zaledwie 15-sekundowym materiale znalazło się wiele nowych ujęć, których nie było w zwiastunie. Na jednym z nich możemy zobaczyć, jak „budowany” jest Morfeusz, a także kilka scen akcji. Najbardziej intrygujący jest sam początek, w którym Neo patrzy na roztapiającą się na jego oczach Trinity. Fani rozpoczęli spekulacje, co ta scena może oznaczać i czy Trinity nie jest wyłącznie wytworem Matrixa, aby zmylić Neo i pokonać go w nierównej walce. Teaser zobaczycie poniżej.Coś dziwnego dzieje się z Trinity na nowych fragmentach Matrixa ZmartychwstaniaMatrix Zmartwychwstania opowie kolejny rozdział historii Neo oraz Trinity, którzy ponownie trafili do cyfrowego świata, nie zdając sobie sprawy ze swojego przeznaczenia oraz łączącej ich relacji. Minęło wiele lat od zakończenia poprzedniej części i ponownego uruchomieniu Matrixa. Tym razem maszyny współpracują z ludźmi, aby nie doszło do ponownej wojny. Niepewny sojusz zakłóci ponowne pojawienie się Neo, który będzie próbował uwolnić Trinity z nowego Matrixa. Wspólnie raz jeszcze będą musieli przeciwstawić się agentom oraz pokonać śmiertelne zagrożenie. Od powodzenia ich misji zależeć będą losy całej ludzkości.

Film wyreżyserowała Lana Wachowski, która jest również współautorką scenariusza wraz z Aleksandarem Hemonem i Davidem Mitchellem. W obsadzie znaleźli się: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson, Daniel Bernhardt, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Toby Onwumere, Max Riemelt, Eréndira Ibarra, Priyanka Chopra, Andrew Caldwell, Brian J. Smith, Ellen Hollman oraz Christina Ricci.

GramTV przedstawia:

Czwarta część Matrixa zadebiutuje w polskich kinach 17 grudnia.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
25/11/2021 18:21

Twórcy najpewniej wycięli fragment ze snu, lub wizji Neo.