Masz pasję? Kręcą cię gry i popkultura? Chcesz się rozwijać? My ci pomożemy!

gram.pl
2022/08/04 14:00
0
1

Actina i gram.pl poszukują samorodnych talentów. I chcą ich wspierać.

Masz pasję? Kręcą cię gry i popkultura? Chcesz się rozwijać? My ci pomożemy!

Prawdziwi i szczerzy fascynaci, to ludzie, dzięki którym powstały zarówno gry, jak i cały świat szeroko pojętej popkultury. Dokładnie tacy sami są najbardziej zaangażowani odbiorcy. Grają, oglądają, czytają, słuchają, dyskutują, ale też bardzo często sami próbują tworzyć. Komentują, oceniają, doradzają, prowadzą blogi, kanały tematyczne na YT, nagrywają podcasty i tworzą wideo, ale też próbują swych sił w programowaniu, animacji, muzyce, grafice. Czy choćby wspierają takie programy, jak SETI. Nie ograniczają się jedynie do biernego odbioru, chcą być pełnoprawną częścią społeczności, dołożyć swoją cegiełkę do wielkiego banku wiedzy i umiejętności, pozostawić po sobie coś wartościowego.

Właśnie takich ludzi szukamy. Nie profesjonalistów, którzy z pasji uczynili już sposób na życie, ale takich, którzy są dopiero na początku tej drogi. Lub po prostu w wolnych chwilach uwielbiają w pełni oddawać się swojej pasji. I być może chcieliby jeszcze bardziej, ale trudno im się przebić z wartościowymi materiałami w pełnym rozkrzyczanych populistów intrenecie.

Tutaj wkraczamy my. I oferujemy wam pomoc w dotarciu do szerszego grona podobnych wam zajawkowiczów.

Jeśli uważasz, że powyższy tekst jest o Tobie, masz swój kanał, czy aktywny profil na social media i chciałbyś opowiedzieć nam i reszcie świata o swojej pasji, skontaktuj się z nami na adres talenty@actina.pl

GramTV przedstawia:

Uwaga: W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub prawnego opiekuna.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!