Mark Wahlberg powróci do roli Sully’ego. Sony potwierdziło oficjalnie, że powstaje Uncharted 2

Krzysztof Żołyński
2024/06/18 19:00
1
0

Uncharted 2 powstaje. Sony oficjalnie potwierdziło, że trwa produkcja drugiej części filmu, powstającego na podstawie słynnej serii gier z PlayStation.

Na początku tego roku Mark Wahlberg ujawnił, że został poproszony o zapuszczenie wąsów. Jak zapewne pamiętacie to właśnie ten aktor wciela się w postać Sully'ego. Nie powiedział tego wprost, ale mogło to oznaczać tylko jedno. Pojawił się scenariusz kontynuacji filmu Uncharted z 2022 roku. W związku z taką zapowiedzią było niemal pewne, że druga część filmu faktycznie powstanie. Jednak, jak zawsze w takich wypadkach, wypadało poczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony wytwórni.

Mark Wahlberg powróci do roli Sully’ego. Sony potwierdziło oficjalnie, że powstaje Uncharted 2

Uncharted 2 powstaje. Sony oficjalnie zapowiedziało nowy film

I teraz właśnie jest ta chwila - Sony Pictures Entertainment zapowiedziało drugą odsłonę filmu Uncharted.

Powiedzieli mi zacznij zapuszczać wąsy. To zajmie trochę czasu. Ciekawi mnie, jak wygląda ta historia i dokąd zaprowadzi nas ta przygoda. Ale jestem podekscytowany. Wiem, że widzowie naprawdę pokochali pierwszą część, więc zobaczymy.

Film jest w fazie przedprodukcyjnej, a więc już niedługo powinny zacząć pojawiać się informacje o castingach, reżyserach, producentach i wszystkich innych sprawach decydujących o starcie zdjęć. Warto przypomnieć, że oprócz Wahlberga na kontynuację gotowy jest także Tom Holland.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że pierwszy film zebrał bardzo mieszane recenzje, ale mimo tego widzowie przybywali tłumnie do kin, co sprawiło, że ostatecznie Uncharted stało się piątym najbardziej dochodowym filmem w historii produkcji opartych na grze wideo.

Uncharted ukazało się w 2022 roku i było luźno oparte na grach wideo Naughty Dog. W filmie widzieliśmy, jak młody Nathan Drake współpracuje z poszukiwaczem skarbów Victorem Sullivanem. W główne role wcielili się Tom Holland i Mark Wahlberg. Adaptacja znanej gry zarobiła na całym świecie 407 milionów dolarów.

Komentarze
1
Kawalerzysta
Gramowicz
19/06/2024 03:04

Ten film to było dno dna.