Scenariusz Uncharted 2 już gotowy. Mark Wahlberg zapuszcza wąsy

Krzysztof Żołyński
2024/02/24 21:00
0
0

Mark Wahlberg jest podekscytowany i zaczyna zapuszczać wąsy. To oznacza, że Uncharted 2 nadchodzi.

Nie trzeba być szczególnie wnikliwym obserwatorem, żeby zauważyć, że filmy nawiązujące do znanych gier przezywają ostatnio renesans i sprzedają się znakomicie. W ten nurt wpisało się również Uncharted, które spodobało się widzom na tyle, że powstanie kolejna część. Scenariusz już jest gotowy, a więc wypada czekać na wiadomości o starcie zdjęć.

Scenariusz Uncharted 2 już gotowy. Mark Wahlberg zapuszcza wąsy

Uncharted ukazało się w 2022 roku i było luźno oparte na grach wideo Naughty Dog. W filmie widzieliśmy, jak młody Nathan Drake współpracuje z poszukiwaczem skarbów Victorem Sullivanem. W główne role wcielili się Tom Holland i Mark Wahlberg. Adaptacja znanej gry zarobiła na całym świecie 407 milionów dolarów.

Scenariusz do filmu Uncharted 2 już napisany

I to właśnie Mark Wahlberg, ujawnił, że ma pod ręką gotowy scenariusz i zaczyna przygotowania do swojej roli.

Powiedzieli mi zacznij zapuszczać wąsy. To zajmie trochę czasu. Ciekawi mnie, jak wygląda ta historia i dokąd zaprowadzi nas ta przygoda. Ale jestem podekscytowany. Wiem, że widzowie naprawdę pokochali pierwszą część, więc zobaczymy.

GramTV przedstawia:

Oczywiście od powstania scenariusza do jego realizacji może upłynąć jeszcze sporo czasu. Jednak dla fanów jest to dobry znak, bo oznacza, że mogą wyczekiwać na kolejne informacje, a w perspektywie czasu również na film.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!