Manor Lords zapowiada się bardzo obiecująco. Recenzenci chwalą polską strategię

Patrycja Pietrowska
2024/04/15 18:10
0
0

Testujący Manor Lords recenzenci mają pozytywne pierwsze wrażenia.

Jak informowaliśmy na początku bieżącego roku, Manor Lords cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników Steama. Na tamten moment produkcję dodało do swojej listy życzeń ponad 2 miliony graczy, czego nie spodziewali się nawet sami twórcy gry. Premiera polskiej strategii nadciąga coraz większymi krokami, a w sieci znajdziemy już pierwsze materiały opisujące wrażenia testerów.

Manor Lords zapowiada się bardzo obiecująco. Recenzenci chwalą polską strategię

Pierwsze wrażenia recenzentów z rozgrywki w Manor Lords zapowiadają bardzo udaną produkcję

Premiera polskiej gry strategicznej Manor Lords nastąpi już za niecałe dwa tygodnie. Tymczasem do sieci trafiły już pierwsze materiały ukazujące wrażenia recenzentów i przybliżające zasady rozgrywki. Jak się okazuje, tytuł zrobił na testujących bardzo dobre wrażenie.

GramTV przedstawia:

Na nagraniach możemy ujrzeć między innymi budowę wioski, proces przygotowania się do walki czy rozwoju królestwa, a także wielkie bitwy z przeciwnikami. Według recenzentów gra jest między innymi świetnie zbalansowana, ale pochwały otrzymują niemal wszystkie elementy rozgrywki, w tym system walki czy zarządzania oddziałami. Kilka przykładowych materiałów z wrażeniami testujących znajduje się na dole wiadomości.

Wiele wskazuje więc na to, że Slavic Magic może mieć powody do dumy, a fani gier strategicznych otrzymają świetną produkcję. Na koniec przypominamy, że Manor Lords zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Tytuł zadebiutuje 26 kwietnia 2024 roku i będzie dostępny w ramach PC Game Pass. W późniejszym terminie ma również trafić na Xboxy Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!