Mała Syrenka z pierwszym plakatem. Disney przypomina o nadchodzącym filmie

Radosław Krajewski
2022/10/14 09:00

Studio zaprezentowało pierwszy plakat z aktorskiej wersji Małej Syrenki.

Podczas tegorocznego D23 Expo Disney zaprezentował pierwszy zwiastun Małej Syrenki. Film jest kolejnym aktorskim rimejkiem klasycznej animacji studia, który tym razem wywołał więcej kontrowersji, niż wszystkie poprzednie produkcje razem wzięte. Wielu widzów skrytykowało Disneya za casting Halle Bailey do tytułowej roli. Mimo to zwiastun cieszył się ogromną popularnością, pobijając rekord oglądalności trailera aktorskiego rimejku Disneya. Studio postanowiło przypomnieć o swojej zbliżającej się produkcji, publikując pierwszy plakat. Na grafice możemy zobaczyć, jak Arielka prezentuje się w całej okazałości. Niestety twórcy wciąż ukrywają wygląd pozostałych postaci. Plakat z Małej Syrenki zobaczycie poniżej.

Mała Syrenka z pierwszym plakatem. Disney przypomina o nadchodzącym filmie

Mała Syrenka opowiada historię Arielka, najmłodszej córki króla Trytona, władcy podwodnego królestwa Atlantydy. Arielka jest zafascynowana światem ludzi i zakochuje się w przystojnym księciu Eryku po tym, jak ratuje go z wraku statku. Jej poszukiwania mężczyzny doprowadza ją do konfliktu z ojcem i niebezpiecznej intrygi morskiej wiedźmy Urszuli.

Mała Syrenka – kto wystąpi w filmie?

Za reżyserię odpowiada Rob Marshall, który współpracował już trzykrotnie z Disneyem, przy filmach Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnice lasu oraz Mary Poppins powraca. W obsadzie znaleźli się: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina, Javier Bardem, Melissa McCarthy, Noma Dumezweni, Art Malik, Lorena Andrea, Kajsa Mohammar, Jessica Alexander, Russell Balogh, Adrian Christopher, Emily Coates oraz Simone Ashley.

GramTV przedstawia:

Premiera Małej Syrenki została wyznaczona na 26 maja 2023 roku.

Mała Syrenka – kto wystąpi w filmie?, Mała Syrenka z pierwszym plakatem. Disney przypomina o nadchodzącym filmie
Komentarze
1
Bruce
Gramowicz
14/10/2022 11:46

Sukcesu nie wróżę.