Mała Syrenka otrzymała pierwszy zwiastun. Widzowie wyśmiewają zapowiedź filmu

Radosław Krajewski
2022/09/10 11:10
4
0

Nie wszystkim do gustu przypadł pierwszy oficjalny materiał z aktorskiej wersji Małej Syrenki.

Wczoraj rozpoczęło się D23 Expo, czyli impreza zorganizowana przez Disneya, na której wytwórnia prezentuje swoje nadchodzące produkcje. W nocy odbył się panel poświęcony filmom i serialom Disneya oraz Pixara. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć pierwszego zwiastuna aktorskiej wersji Małej Syrenki. Na krótkiej zapowiedzi możemy zobaczyć, jak w tytułowej roli prezentuje się Halle Bailey, a także usłyszeć próbkę jej wokalnych umiejętności. Zwiastun w oryginalnej ścieżce dźwiękowej, jak i z polskim dubbingiem zobaczycie poniżej.

Mała Syrenka otrzymała pierwszy zwiastun. Widzowie wyśmiewają zapowiedź filmu

Niektóre osoby od dawna krytykowały najnowszy aktorski remake klasycznej animacji Disneya za różne elementy, w tym obsadzenie czarnoskórej aktorki w roli Arielki. Teraz dali temu wyraz w komentarzach pod zwiastunem, gdzie wyśmiewają najnowszą produkcję studia. Wśród 15 tysięcy postów przeważają te, w których widzowie dzielą się ulubionymi fragmentami z filmu, wymyślając absurdalne połączenia, nawiązując do cytatów z Forresta Gumpa, Gwiezdnych wojen, a nawet wykorzystując słynny mem z Morbiusem. Wszystkie te komentarze znajdziecie pod oficjalnym, anglojęzycznym zwiastunem Małej Syrenki.

Za reżyserię odpowiada Rob Marshall, który współpracował już trzykrotnie z Disneyem, przy filmach Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnice lasu oraz Mary Poppins powraca. W obsadzie znaleźli się: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina, Javier Bardem, Melissa McCarthy, Noma Dumezweni, Art Malik, Lorena Andrea, Kajsa Mohammar, Jessica Alexander, Russell Balogh, Adrian Christopher, Emily Coates oraz Simone Ashley.

GramTV przedstawia:

Premiera Małej Syrenki została wyznaczona na 26 maja 2023 roku.

Mała Syrenka – pierwszy zwiastun aktorskiej wersji od Disneya

Komentarze
4
wolff01
Gramowicz
10/09/2022 13:37

Dla mnie kolor skóry nie jest problemem... ta baba jest po prostu brzydka.

Ray
Gramowicz
10/09/2022 12:23

Meh. Jedyne co jest pewne to fakt, że internet się zbiorowo zesra. Po obu stronach "konfliktu". Szkoda energii.

Sanders-sama
Gramowicz
10/09/2022 12:22

Wah wah, surprised Pikachu.jpg

Niakadan
Gramowicz
10/09/2022 11:38

Mi to obojętnie kto gra ważne żeby dobrze zagrała ta osoba bo to się liczy w aktorstwie a nie o wygląd i kolor skóry z jakiego kraju pochodzi