Lords of the Fallen na kolejnej rozgrywce. Zobaczcie starcie z potężnym bossem

Mikołaj Ciesielski
2023/08/02 07:25
0
0

Do sieci trafiły nowe ujęcia z nadchodzącego RPG-a akcji od CI Games i Hexworks.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć obszerny gameplay z Lords of the Fallen, w którym twórcy przedstawili najważniejsze elementy gry. Ponadto deweloperzy podzielili się szczegółami na temat wydajności nowego action-RPG na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Do sieci trafił bowiem kolejny gameplay, który pozwala sprawdzić, jak produkcja CI Games i Hexworks prezentuje się w akcji.

Lords of the Fallen na kolejnej rozgrywce. Zobaczcie starcie z potężnym bossem

Nowy gameplay z Lords of the Fallen pokazuje walkę z bossem

Udostępniony przez IGN materiał trwa ponad 5 minut i składa się w całości z fragmentów rozgrywki. Gameplay przedstawia starcie z Tancredem – dość powolnym rycerzem wyposażonym we włócznię oraz tarczę. W tym przypadku kluczem do sukcesu jest umiejętne unikanie potężnych ataków obszarów i szybkie skracanie dystansu, by zadać przeciwnikowi obrażenia.

Okazuje się jednak, że walka ze wspomnianym przeciwnikiem podzielona jest na dwie fazy. Na materiale widzimy bowiem, jak pokonany Tancred przemienia się w swojego brata Reinholda, którego mieliśmy już okazję zobaczyć na udostępnionych jakiś czas temu zrzutach ekranu. Drugi etap walki jest natomiast dużo bardziej dynamiczny i wymaga od gracza większego skupienia. Rzućcie okiem na gameplay i sprawdźcie sami.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Lords of the Fallen zmierza na PC, a także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera gry zaplanowana jest na 13 października 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowego action-RPG od CI Games.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!