Life is Strange: Double Exposure na rozgrywce. Mamy blisko 20-minutowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2024/06/14 09:00
0
0

Zobaczcie, jak prezentuje się nowa odsłona Life is Strange.

Na Xbox Games Showcase 2024 mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun Life is Strange: Double Exposure. Wówczas zaproszono również graczy na prezentację rozgrywki ze wspomnianej produkcji. Square Enix oraz deweloperzy ze studia Deck Nine Games dotrzymali słowa i pokazali wczoraj blisko 20-minutowy gameplay z nadchodzącej odsłony serii Life is Strange.

Life is Strange: Double Exposure
Life is Strange: Double Exposure

Square Enix i Deck Nine Games prezentują prawie 20-minutowy gameplay z Life is Strange: Double Exposure

Przygotowany przez Deck Nine Games gameplay pochodzi z początkowego etapu Life is Strange: Double Exposure. Udostępnione fragmenty rozgrywki pokazują Max, która wspólnie ze swoimi przyjaciółmi obserwuje deszcz meteorytów. W materiale nie brakuje oczywiście rozmów z postaciami niezależnymi i wyborów, które mogą mieć wpływ na przebieg opowieści. Całość kończy się poszukiwaniami Safi, które prowadzą do dramatycznego odkrycia.

Max Caulfield, fotografka prestiżowej uczelni Caledon University, znajduje swoja nową najbliższą przyjaciółkę Safi martwą na śniegu. Została zamordowana. Aby ją uratować, Max próbuje użyć cofania czasu – mocy, której nie używała od lat. Zamiast tego dziewczyna otwiera drogę do równoległego wymiaru, w którym Safi wciąż żyje – i jest w niebezpieczeństwie! – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Life is Strange: Double Exposure ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S dokładnie 29 października 2024 roku. Gracze, którzy zdecydują się na zakup edycji Ultimate w przedsprzedaży, będą mogli zapoznać się z pierwszymi dwoma odcinkami już 15 października 2024 roku, czyli dwa tygodnie przed oficjalną premierą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!