Liam Hemsworth wniesie do serialu Wiedźmin powiew świeżości?

Jakub Smolak
2022/12/04 13:30

Producentka wykonawcza jest pewna sukcesu.

Po tym jak oficjalnie potwierdzono, że Henry Cavill nie wystąpi w roli Geralta w czwartym sezonie serialu Wiedźmin, wiele osób postawiło na produkcji Netflixa krzyżyk. To właśnie postać grana przez brytyjskiego aktora przyciągała przed ekran odbiorców. Wielu fanów nie może pogodzić się z tym, że jego postać zniknie z planu, a zastąpi go Liam Hemsworth. Producentka wykonawcza show jest jednak dobrej myśli.

Liam Hemsworth wniesie do serialu Wiedźmin powiew świeżości?

Liam Hemsworth wniesie nową energię do serialu Wiedźmin

Podczas wywiadu, przeprowadzonego przez redakcję gamesradar.com, Lauren Schmidt Hissrich zapytano o zmianę aktora. Showrunnerka przyznała, że jest niezmiernie podekscytowana, a ostatnie wydarzenia rozpatruje jako rozpoczęcie nowego rozdziału, dzięki czemu w kolejnych sezonach powinniśmy spodziewać się powiewu świeżości i innej energii. Zaznacza też, że odbiorcy z pewnością odnajdą w serialu nowe rzeczy, które wręcz pokochają.

Warto zaznaczyć, że wspomniany wywiad skupiał się na serialu Wiedźmin: Rodowód krwi, nad którym również pracuje Lauren Schmidt Hissrich. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat nadchodzącego show, odsyłam Was tutaj.

Wszyscy dobrze wiemy jednak, kto był najlepszym Geraltem w historii! Jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę na temat kultowego polskiego serialu, to zachęcamy do zmierzenia się z przygotowanym przez nas quizem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
04/12/2022 14:35

A co miała innego powiedzieć? Nasi scenarzyści nie mają talentu i straciliśmy główną gwiazdę bo nasi scenarzyści nie mają talentu ale miejcie wiarę? A obstawiam że stracili gwiazdę bo to co chcą teraz zrobić jest jeszcze gorsze niż to co zrobili. 

Spar1988
Gramowicz
04/12/2022 13:54

Przecież to padło będzie miało maks 4 sezony. I dobrze wracam do Żebrowskiego