Liam Hemsworth mógł zostać wiedźminem już wcześniej. Był jednym z głównych kandydatów

Radosław Krajewski
2022/11/07 10:40

Twórcom serialu od Netflixa Hemsworth zdecydowanie przypadł do gustu w roli Geralta.

Pod koniec października Netflix oficjalnie ogłosił, że Henry Cavill rezygnuje z roli Geralta w serialu Wiedźmin. Jednocześnie poinformowali, że nową gwiazdą, którą zobaczymy od czwartego sezonu, będzie Liam Hemsworth. Według niedawnych rewelacji serwisu Redanian Intelligence aktor został wybrany do tej roli jeszcze podczas trwania prac na planie trzeciego sezonu. Teraz portal ujawnił kolejne informacje dotyczące angażu gwiazdora, według których Liam Hemsworth był jednym z głównych kandydatów do objęcia roli Geralta już w 2018 roku.

Liam Hemsworth mógł zostać wiedźminem już wcześniej. Był jednym z głównych kandydatów

Liam Hemsworth był jednym z kandydatów do roli Geralta już w 2018 roku

Źródła bliskie Redanian Intelligence ujawniły, że Hemsworth był jednym z 3 lub 5 faworytów do obsadzenia go w tej roli. Nie wiadomo, czy był drugim wyborem, czy też jednym z kilku ze ścisłej czołówki, ale ostatecznie producenci wybrali Henry’ego Cavilla. Po rezygnacji aktora z kontynuowania swojej przygody przy serialu, producenci nie zorganizowali otwartego castingu, ale prawdopodobnie obejrzeli taśmy sprzed czterech lat i wybrali Liama Hemswortha na nowego Geralta.

GramTV przedstawia:

Jednym z kandydatów do obsadzenia jako głównej gwiazdy Wiedźmina był podobno również Sebastian Stan. Aktor prawdopodobnie nie mógłby związać się teraz z produkcją Netflixa, z powodu zobowiązań dla Marvela. Wkrótce powróci jako Bucky Barnes w filmie Thunderbolts z MCU.

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
07/11/2022 13:50

Chłop sobie może zrobić krzywdę. Wdg wielu opinii które słyszałem Cavill był jedyną rzeczą która trzymała ten szajs w oczach widzów. Teraz nie dość że będą dalej jechać po serialu to jeszcze po Liamie (ktory jednak jest w cieniu blond-brata i cały czas próbuje wyłąmać się w Hollywood) i to może mu bardziej zaszkodzic bo wszyscy go beda porownywac z Cavillem.

Headbangerr
Gramowicz
07/11/2022 11:56

Gdyby to był Chris Hemsworth, jeszcze mógłbym to przeżyć ;P