LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na porównaniu z oryginalną filmową trylogią

Mikołaj Ciesielski
2022/04/11 13:15

Materiał wideo pokazuje, że deweloperzy ze studia Traveller’s Tales zadbali, by w grze nie zabrakło kultowych scen.

Od premiery LEGO Star Wars: The Skywalker Saga minął prawie tydzień. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje, a także zaliczyła świetny debiut na Steam. Tymczasem na kanale ElAnalistaDeBits na YouTube pojawił się ciekawy materiał wideo, który prezentuje, w jaki sposób deweloperzy ze studia Traveller’s Tales odwzorowali kultowe sceny z oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Wydarzenia przedstawione w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga są oczywiście wierne pierwowzorom, ale twórcy zadbali o charakterystyczne dla gier z serii LEGO elementy humorystyczne. Miłośnicy Gwiezdnych wojen nie powinni mieć jednak problemów z rozpoznaniem poszczególnych scen, a wideo przygotowane przez ElAnalistaDeBits potwierdza, że produkcja Traveller’s Tales to prawdziwa gratka dla fanów Star Wars. Rzućcie okiem i przekonajcie się sami.

Na koniec przypomnijmy, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – recenzja – Lepsze niż Gwiezdne Wojny Disneya.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!