LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zalicza świetny debiut na Steam

Mikołaj Ciesielski
2022/04/06 16:15

Na platformie Valve produkcja Traveller’s Tales cieszy się większą popularnością od wszystkich poprzednich gier z serii oraz produkcji z uniwersum Gwiezdnych wojen.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zalicza świetny debiut na Steam

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zadebiutowało wczoraj na PC i konsolach. Najnowsza produkcja studia Traveller’s Tales zebrała bardzo dobre recenzje, ale okazuje się, że tytuł przypadł do gustu również samym graczom. Gra zaliczyła bowiem świetny start na platformie Steam, gdzie może pochwalić się nie tylko świetnymi opiniami, ale także imponującymi wynikami aktywności. Twórcy mają więc powody do zadowolenia.

W chwili pisania tej wiadomości LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ma na Steam blisko 3000 recenzji, a aż 93% z nich to opinie pozytywne. Obecnie w produkcję Traveller’s Tales gra blisko 45 tysięcy użytkowników platformy Valve. Natomiast w szczytowym momencie ostatniej doby w tytuł bawiło się na Steam jednocześnie 82,517 osób. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie, zwłaszcza gdy porównamy go do osiągnięć innych gier z serii lub uniwersum Gwiezdnych wojen.

Do tej pory najpopularniejszą grą LEGO na Steam – pod względem liczby aktywnych graczy – było wydane w 2013 roku LEGO Marvel Super Heores z wynikiem 5,953 grających jednocześnie użytkowników, wyprzedzając LEGO The Hobbit (5,550) oraz LEGO Ninjago Movie Video Game (5,434).

Jak wspomnieliśmy wyżej, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga króluje na platformie Valve także wśród produkcji osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen. Najnowsza produkcja Traveller’s Tale może pochwalić się większą liczbą aktywnych w jednym momencie graczy od takich tytułów jak Star Wars Jedi: Fallen Order (46,550), Star Wars: Squadrons (36,492) czy też Star Wars: The Old Republic (34,210).

Na koniec przypomnijmy, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – recenzja – Lepsze niż Gwiezdne Wojny Disneya.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!