Lady Gaga jako Harley Quinn w Jokerze 2. Film DC Comics będzie musicalem?

Radosław Krajewski
2022/06/14 11:21
3
0

Ciekawe wieści dotyczące kontynuacji wielkiego hitu Warner Bros. z 2019 roku.

W ubiegłym tygodniu Todd Phillips oficjalnie potwierdził pracę nad Jokerem 2. Reżyser podzielił się tytułem filmu, oraz zdjęciem Joaquina Phoenixa, czytającego aktualny skrypt. Najwyraźniej pracę nad filmem ruszyły pełną parą i Książę Zbrodni właśnie odnalazł swoją Harley Quinn.

Lady Gaga jako Harley Quinn w Jokerze 2. Film DC Comics będzie musicalem?

Jak podał serwis The Holywood Reporter Lady Gaga jest na wczesnym etapie rozmów, aby dołączyć do filmu. Jeżeli tylko napięty harmonogram aktorki i piosenkarki nie stanie na drodze, to popularną gwiazdę zobaczymy w Jokerze 2. Jej rola nie została ujawniona, ale już sam tytuł filmu sugeruje pojawienie się kolejnej wersji Harley Quinn na dużym ekranie i prawdopodobnie Lady Gaga wcieli się właśnie w tę postać.

GramTV przedstawia:

To jednak nie koniec rewelacji, gdyż według źródeł bliskich The Hollywood Reporter, Joker 2 ma być musicalem. Jest to zaskakujący i niezwykle intrygujący kierunek. Najwyraźniej twórcy nie chcą powielać pierwszego filmu i zaproponują widzom zupełnie nowe spojrzenie na postać Jokera. Ciekawe, jak odnajdzie się w tym Joaquin Phoenix, który pod tym względem może odstawać od Lady Gagi. Przed Toddem Phillipsem i resztą twórców ogromne wyzwanie, ale jeżeli uda im się je zrealizować, będzie to precedens na skalę całego gatunku komiksowych ekranizacji.

Komentarze
3
.Khalid
Gramowicz
14/06/2022 12:28

Jedyny musical jaki byłem w stanie obejrzeć do końca to "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street"

Kresegoth
Gramowicz
14/06/2022 12:02
Ray napisał:

Dobór aktorki jeszcze rozumiem, ale musical? Oby nie. 

A dlaczego nie? Harley jest na tyle szurnięta, że wyobraźnia podsuwająca jej muzyczne numery byłaby na miejscu. Tylko pytanie, czy chcieliby z tego zrobić powtórkę z twistu z pierwszego Jokera (rzeczywistość vs. jego wyobrażenie, a potem zderzenie z tą pierwszą). Nie mówię, żeby robić z tego od razu wariację Sweeneya Todda, ale pomysł sam w sobie ciekawy.

Ray
Gramowicz
14/06/2022 11:34

Dobór aktorki jeszcze rozumiem, ale musical? Oby nie.