Thor z kryzysem wieku średniego? Wiemy, jaką rolę odegrają Strażnicy Galaktyki

Radosław Krajewski
2022/05/06 12:10
0
0

Gorr najlepszym antagonistą, Thor z emocjonalnym kryzysem i Strażnicy Galaktyki ze znaczącą rolą, czyli nowe informacje o kolejnej produkcji Marvela.

W kwietniu otrzymaliśmy pierwszy zwiastun Thor: miłość i grom. Niedawno do sieci trafiło kolejne zdjęcie z filmu, na którym mogliśmy zobaczyć Odynsona w zupełnie nowej roli. Za sprawą najnowszego wywiadu Taiki Waititiego dowiedzieliśmy się, że na początku filmu Avenger będzie przeżywał kryzys wieku średniego.

Thor z kryzysem wieku średniego? Wiemy, jaką rolę odegrają Strażnicy Galaktyki

Thor po prostu próbuje rozgryźć swój cel, próbuje dowiedzieć się dokładnie, kim jest i dlaczego jest bohaterem lub czy powinien być bohaterem. Myślę, że można to nazwać kryzysem wieku średniego.

Powiązana będzie z tym rola Strażników Galaktyki, z którymi Thor rozpoczął swoje podróże po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Okazuje się, że drużyna Star-Lorda będzie miała niezwykle trudne zadanie. Po odwieszeniu Stormbreakera na kołku, superbohater postanowił już więcej nie walczyć. W obliczu nowego zagrożenia to Strażnicy Galaktyki przekonali go do ponownego wstawienia się na polu bitwy. Niewykluczone, że właśnie ten fragment prezentuje najnowsze zdjęcie, które znamy już ze zwiastuna.

Waititi przekonywał również, że Gorr, rzeźnik bogów będzie najlepszym złoczyńcą w historii MCU. Nie będzie to jednak tak oczywiste, tym bardziej że fani nie najlepiej przyjęli wygląd antagonisty. Reżyser nie ma jednak wątpliwości, że postać grana przez Christiana Bale’a ma wszystkie atuty, aby być lepiej zapamiętanym od chociażby Thanosa.

Moim skromnym zdaniem, mamy prawdopodobnie najlepszego złoczyńcę, jakiego Marvel kiedykolwiek miał granego przez Christiana Bale’a.

GramTV przedstawia:

Po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry, Thor podróżuje wraz ze Strażnikami Galaktyki. Odynson dowiaduje się, że bogów zaczyna zabijać potężny Gorr the God Butchers, który zamierza zapolować również na niego. Bohater łączy siły wraz z Walkirią i swoją byłą ukochaną Jane Foster, aby powstrzymać złoczyńcę i uratować pozostałych przy życiu bogów.

Za Thor: miłość i grom odpowiada Taika Waititi, reżyser poprzedniej części. W obsadzie znaleźli się: Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Jeff Goldblum, Vin Diesel, a także Taika Waititi, Matt Damon, Sam Neill, Luke Hemsworth, Melissa McCarthy, Ben Falcone oraz Russell Crowe.

Najnowsza superprodukcja Marvela zadebiutuje 8 lipca 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!