Epic Games Store rozda za darmo wielką grę AAA? Poszlaki dotyczące tajemniczego prezentu

Radosław Krajewski
2024/05/14 20:15
1
0

W tym tygodniu w sklepie Epic Games odbierzecie tajemniczą grę, która może okazać się grą AAA od popularnego wydawcy.

Jeszcze przez dwa najbliższe dni możecie odebrać darmową grę oferowaną w Epic Games Store z poprzedniego tygodnia. Już w najbliższy czwartek w sklepie ruszy kolejna MEGA wyprzedaż, która zaoferuje gry w atrakcyjnych cenach, a także dodatkowe zniżki. Wraz z rozpoczęciem promocji pojawi się tajemniczy prezent, który przez tydzień będzie można przypisać do swojego konta. Jako że Epic Games trzyma tytuł produkcji w tajemnicy, możemy oczekiwać dużej gry, z której wiele osób może się ucieszyć. Na dwa dni przed rozdawnictwem pojawiły się poszlaki, jaką grę za darmo odbierzemy już wkrótce.

Epic Games Store rozda za darmo wielką grę AAA? Poszlaki dotyczące tajemniczego prezentu

Watch Dogs Legion za darmo w Epic Games Store?

Jak podał serwis GG.Deals w sklepie Epic Games odbierzemy darmowe Watch Dogs Legion. W krótkim wideo zapowiadającym grę możemy zobaczyć dziwne zakłócenia, które są charakterystyczne dla hakerskiej serii Ubisoftu. Dodatkowo niektóre ikony przypominają maski, co może wskazywać, że to właśnie ta gra zostanie udostępniona graczom bez żadnych opłat.

Warto pamiętać, że są to jedynie spekulacje, więc możliwe, że Epic Games Store zaoferuje w czwartek zupełnie inną grę. Wiele jednak wskazuje, że może to być Watch Dogs Legion.

GramTV przedstawia:

Najnowsza odsłona serii Ubisoftu zadebiutowała na rynku w 2020 roku, jako jeden z tytułów startowych dla konsol nowej generacji. Tym razem akcja gry przeniosła się do Londynu, a gracz sterował zupełnie nowym bohaterem, wybierając jego lub ją z listy dostępnych postaci. Jedną z najważniejszych nowości Watch Dogs Legion była możliwość wcielenia się w każdą postać, która należała do grupy DedSec. Tym samym nie byliśmy skazani na grę tym samym bohaterem z ograniczonym repertuarem jego umiejętności.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
lnsane
Gramowicz
15/05/2024 13:42

No, to pięknie. Jak się sprawdzi, to po raz kolejny Epic "dowiezie złoto".