Kolejna głośna premiera w HBO Max. Kinowa produkcja zadebiutuje na początku czerwca

Radosław Krajewski
2023/05/28 16:00
0
0

Świetna wiadomość dla subskrybentów platformy.

HBO Max Polska poinformowało o premierze kolejnego kinowego filmu na swojej platformie. Już 2 czerwca subskrybenci platformy będą mogli obejrzeć Magic Mike: Ostatni taniec, czyli trzecią, finałową odsłonę serii od Stevena Soderbergha. Film zadebiutował na dużym ekranie 10 lutego bieżącego roku.

Kolejna głośna premiera w HBO Max. Kinowa produkcja zadebiutuje na początku czerwca

Magic Mike: Ostatni taniec – premiera w HBO Max

Premiera produkcji pierwotnie była planowana od razu na HBO Max. Jednak prezes Warner Bros. Discovery, David Zaslav, zmienił plany dotyczące debiutów dużych filmów na streamingu i niektóre z szykowanych tytułów przeniósł do kin. Jednym z nich był właśnie Magic Mike: Ostatni taniec, który zarobił na całym świecie 57 milionów dolarów.

Historia opowiada o Mike’u Lanie, który powraca na scenę po długiej przerwie. Mężczyzna udaje się do Londynu z bogatą Maxandrą Mendozą, która prowadzi własny teatr. Znudzona ciągle tymi samymi kostiumowymi sztukami, kobieta szuka czegoś, co spodoba się damskiej publice. Zatrudnia więc Mike’a do przygotowania kipiącego erotyzmem spektaklu, który do czerwoności rozpali zgromadzonych na sali widzów. Po drodze jednak dojdzie do wielu problemów, przez które Mike zacznie rozważać, czy nie zaliczyć swojego „ostatniego tańca”.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Channing Tatum, Salma Hayek, Caitlin Gerard, Nancy Carroll, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez oraz Jemelia George.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!