Kolejna darmowa gra PC na GOG. Odbierz głośny tytuł w prezencie

Radosław Krajewski
2023/10/27 16:00
0
1

I to jest świetna niespodzianka na rozpoczęcie weekendu.

W sklepie internetowym GOG wystartowała kolejna promocja na darmową grę. Przez najbliższe dni na platformie możecie zdobyć całkowicie bez żadnych opłat docenioną przez graczy przygodówkę. GOG w ramach prezentu rozdaje za darmo Blacksad: Under the Skin z 2019 roku. Tytuł Pendulo Studios zebrał pochlebne opinie od recenzentów, a teraz każdy chętny może sprawdzić tę grę.

Kolejna darmowa gra PC na GOG. Odbierz głośny tytuł w prezencie

Lata pięćdziesiąte – w Nowym Yorku znaleziono martwego właściciela klubu bokserskiego Joe’a Dunna. W tym samym czasie doniesiono o tajemniczym zniknięciu Roberta Yale’a, jego wschodzącej gwiazdy, który ma wejść na ring, by odbyć jedną z najważniejszych walk w swojej karierze.

Sonia Dunn, córka Joe’a, która przejęła klub, musi sobie poradzić z problemami finansowymi. Dlatego zatrudnia prywatnego detektywa Johna Blacksada, by zbadał zniknięcie Yale. Ta mroczna sprawa zaprowadzi naszego detektywa do najciemniejszych i najbardziej ponurych kątków Nowego Jorku.

Kolejna darmowa gra na GOG

Aby odebrać darmowe Blacksad: Under the Skin, udajcie się pod ten adres i kliknijcie w „Zdobądź za darmo”. Następnie na głównej stronie sklepu znajdziecie baner, dzięki któremu przypiszecie grę do swojego konta. Oferta twa tylko do 30 października.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!