Klasyczna strzelanka z N64 powraca na konsole Nintendo. Zwiastun premierowy Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered

Krzysztof Żołyński
2023/12/03 13:00
1
0

Turok 3 to klasyczna strzelanka, która lata temu święciła triumfy na N64. Teraz powraca w odnowionej wersji i trafia na najnowszą konsolę Nintendo.

Premiera Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered odbyła się w mijającym tygodniu. Z tej okazji wydano specjalny zwiastun premierowy, który pozwala przekonać się jak ta gra prezentuje się na Switchu.

Klasyczna strzelanka z N64 powraca na konsole Nintendo. Zwiastun premierowy Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered

W oficjalnej zapowiedzi czytamy: Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered to wierna rekonstrukcja klasycznej strzelanki FPS wydanej oryginalnie w 2000 roku, ulepszona za pomocą zastrzeżonego silnika KEX Engine firmy Nightdive Studios do gry na nowoczesnych urządzeniach w wysokiej rozdzielczości i liczbie klatek na sekundę.

I rzeczywiście, Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered to pierwszy tytuł od Nightdive Studios, który został zremasterowany przy użyciu najnowszej wersji silnika KEX, wykorzystującej ulepszony renderer, pozwalający osiągnąć wyższy poziom wierności wizualnej w modelach 3D, teksturach i efektach graficznych.

Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered powrót klasyka z N64

Decydując się na zakup Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered otrzymujemy klasyczną grę po bardzo solidnym liftingu. Jest to pierwsze takie wydanie po 23 latach, czyli od premiery pierwotnego wydania na N64. Gra przeszła wielką przemianę, dzięki zaawansowanym funkcjom renderowania, w tym wygładzaniu krawędzi, okluzji otoczenia, dynamicznym cieniom i rozmyciu ruchu. Poprawiono również grafikę otoczenia, modele postaci i broni oraz sterowanie.

GramTV przedstawia:

Warto przypomnieć, że Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered zamyka trylogię, gdyż wcześniej wydano remastery gier Turok i Turok 2: Seeds of Evil wydanych przez Nightdive Studios i Universal Games.

Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered jest dostępny w sprzedaży cyfrowej.

Zwiastun premierowy Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered

Gra jest dostępna także na innych platformach, ale szczególnie ważny był jej powrót na Nintendo.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
04/12/2023 08:24

Uf, jest na PC :-)