Klasyczna gra z Gwiezdnych wojen powraca w zremasterowanej wersji

Radosław Krajewski
2023/08/23 11:15
1
0

Twórcy zaprezentowali zwiastun z porównaniem obu wersji gry.

Gwiezdne wojny doczekają się w nadchodzących latach prawdziwej ekspansji na rynku gier. Obecnie powstaje aż osiem produkcji z uniwersum, a niespodziewanie do tego grona dołączyła dziewiąta produkcja. Studio Nightdive oficjalnie zapowiedziało remaster Star Wars: Dark Forces, czyli odświeżonej wersji jednej z najpopularniejszych pierwszoosobowych strzelanek z Gwiezdnych wojen, która pierwotnie została wydana w 1995 roku.

Klasyczna gra z Gwiezdnych wojen powraca w zremasterowanej wersji

Star Wars: Dark Forces – powstaje remaster kultowego FPS-a z Gwiezdnych wojen

O Dark Forces w ostatnim czasie słyszeliśmy wyłącznie ze względu na fanowski remaster, który został wydany w grudniu ubiegłego roku. Już niedługo fani Sagi będą mogli sprawdzić oficjalną odświeżoną wersję gry, która doczeka się ulepszeń w postaci obsługi rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę. Remaster zaoferuje także zaawansowane renderowanie 3D, zarówno w rozgrywce, jak i w przerywnikach filmowych oraz obsługę współczesnych gamepadów i wsparcie dla trofeów i osiągnięć.

GramTV przedstawia:

Star Wars: Dark Forces Remaster nie ma wyznaczonej daty premiery. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
26/08/2023 22:35

Nie no co to jest xd