Keanu Reeves dołączył do obsady Sonica 3 w zaskakującej roli

Radosław Krajewski
2024/04/16 10:00
0
0

Popularny aktor wcieli się w jednego z ulubieńców fanów uniwersum Sonica.

Pod koniec marca zakończyły się zdjęcia do Sonica 3. Dopiero teraz ujawniono, że w obsadzie głosowej filmu znajdzie się Keanu Reeves. Aktora niedawno mogliśmy zobaczyć na planie filmu Outcome od Jonaha Hilla, ale nie będzie to jego jedyna produkcja, która w najbliższym czasie trafi do kin. Paramount Pictures potwierdził, że gwiazdor wcieli się w Shadowa w trzeciej części Sonica.

Keanu Reeves dołączył do obsady Sonica 3 w zaskakującej roli

Sonic 3 – Keanu Reeves wcieli się w Shadowa

Shadow został po raz pierwszy wprowadzony do uniwersum w Sonic Adventure 2 z 2001 roku. Postać jest przeciwieństwem Sonica – jest bardziej mroczna, impulsywna, a jednocześnie posiada te same moce, co maskotka Segi. W filmie współpracuje z doktorem Robotnikiem, który pragnie odzyskać swoją fortunę i zniszczyć Sonica oraz jego przyjaciół.

Pierwsza część Sonic. Szybki jak błyskawica zadebiutowała w 2020 roku i zarobiła na całym świecie 319 mln dolarów, stając się jednym z największych hitów wśród ekranizacji gier. Dwa lata później do kin trafiła druga część, która przyniosła z kin 404 mln dolarów. Oprócz kolejnego filmu Paramount przygotowuje również serial Knuckles, który jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje na streamingu. W Polsce serial będzie można oglądać na platformie SkyShowtime.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Sonica 3 jest Jeff Fowler, czyli twórca poprzednich części. W obsadzie oprócz Reevesa znaleźli się: Ben Schwartz, Colleen O'Shaughnessey, Idris Elba James Marsden Tika Sumpter, Jim Carrey, Lee Majdoub, Tom Butler, Alyla Browne, Krysten Ritter, Sofia Pernas, Cristo Fernández, James Wolk i Jorma Taccone.

Przypomnijmy, że polską premierę Sonica 3 wyznaczono na 3 stycznia 2025 roku.

Sonic 3 – Keanu Reeves wcieli się w Shadowa, Keanu Reeves dołączył do obsady Sonica 3 w zaskakującej roli
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!