Keanu Reeves niemal nie do poznania na planie nowego filmu. Pierwsze zdjęcia aktora z Outcome

Radosław Krajewski
2024/03/21 15:30
0
0

Reeves wystąpi w nowym filmie Jonaha Hilla, do którego musiał znacząco skrócić swoje włosy.

Keanu Reeves od dawna kojarzony jest z długiej fryzury. Sięgające do ramion włosy stały się jego wizytówką, a taki wygląd aktora mogliśmy zobaczyć w Johnie Wicku, czy najnowszej części Matrixa. Gwiazdor lubi wychodzić ze swojej strefy komfortu, dlatego do najnowszego filmu zatytułowanego Outcome ściął swoje długie włosy i na planie pojawił się w krótkiej fryzurze. Po tylu latach, w których Reeves miał dłuższe włosy, ciężko od razu rozpoznać aktora na pierwszych zdjęciach z planu.

Keanu Reeves niemal nie do poznania na planie nowego filmu. Pierwsze zdjęcia aktora z Outcome

Keanu Reeves w nowej fryzurze na planie filmu Outcome

Reeves zachował jednak swój charakterystyczny zarost, dzięki czemu da się go rozpoznać po dłuższej chwili. Mimo to tak drastyczna zmiana wizerunku aktora może zaskoczyć niektórych fanów, którzy jeszcze bardziej będą wyczekiwać premiery Outcome.

Najnowszy film w reżyserii Jonaha Hilla opowie historię Reefa, w tej roli Keanu Reeves), który jest zniszczoną wewnętrznie gwiazdą Hollywood. Aktor musi zanurzyć się w mroczne głębiny swojej przeszłości, stawiając czoła swoim demonem i zadośćuczynić za tajemnicze nagranie z przeszłości. W jedną z ról ma zagrać Cameron Diaz.

GramTV przedstawia:

Outcome powstaje dla Apple Studios. Film prawdopodobnie najpierw trafi do kin, a dopiero później na platformę Apple TV+.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!