Julia Garner zagra w Fantastycznej Czwórce. Marvel znalazł aktorkę do roli żeńskiej wersji Srebrnego Surfera

Krzysztof Żołyński
2024/04/04 19:15
1
0

Kolejna gwiazda dołączy do obsady Fantastycznej Czwórki. Marvel ogłosił właśnie, że u boku Pedro Pascala i Vanessy Kirby znajdzie się Julia Garner. Aktorka zagra Srebrnego Surfera.

Julia Garner to znana i wielokrotnie doceniana aktorka, która ma na swoim koncie nagrody Emmy i Złotego Globu. Jest to więc niezwykle cenny nabytek dla Marvela, który pokłada w Fantastycznej Czwórce spore nadzieje. Aktorka wystąpi jako Shalla-Bal, czyli żeńska wersja Srebrnego Surfera.

Julia Garner zagra w Fantastycznej Czwórce. Marvel znalazł aktorkę do roli żeńskiej wersji Srebrnego Surfera

Julia Garner zagra Srebrnego Surfera w Fantastycznej Czwórce

Garner znana jest widzom Netflixa, a to za sprawą roli w serialu Ozark, w którym wystąpiła u boku Jasona Batemana i Laury Linney. Aktorka dostała za nią trzy statuetki Emmy i Złoty Glob. Teraz zasili obsadę Fantastycznej Czwórki, w której są już: Pedro Pascal wcielający się w Reeda Richardsa (Mr. Fantastic), Vanessa Kirby, której przypadła rola Sue Storm (pseudonim Niewidzialna kobieta), Joseph Quinn grający Johnny'ego Storma (znany również jako Człowiek-Pochodnia) oraz Ebon Moss-Bachrach, który pojawi się w roli Bena Grimma (pseudonim Stwór).

GramTV przedstawia:

Fantastyczna Czwórka powinna trafić do kin 25 lipca 2025 roku.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
04/04/2024 19:49

Dziękuję. Odpuszczam.