Jesse w serialu The Last of Us wybrany. Gwiazda hitu Netflixa dołącza do obsady

Mikołaj Ciesielski
2024/01/11 07:40
0
0

HBO potwierdziło casting do kolejnej roli.

W tym tygodniu ujawniono, kto wcieli w postać Abby w 2. sezonie The Last of Us od HBO. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Twórcy ujawnili bowiem kolejne nazwisko, które dołączy do obsady cieszącego się uznaniem serialu. Okazuje się, że w nowych odcinkach będziemy mieli okazję zobaczyć gwiazdę niedawnego hitu platformy Netflix.

Jesse w serialu The Last of Us wybrany. Gwiazda hitu Netflixa dołącza do obsady

W 2. sezonie serialu The Last of Us wystąpi gwiazda ostatniego hitu Netflixa

Jak można się było spodziewać, w 2. sezonie The Last of Us pojawi się Jesse. HBO potwierdziło natomiast, że we wspomnianą postać wcieli się Young Mazino. Amerykański aktor koreańskiego pochodzenia wystąpił w serialu Awantura, który zebrał bardzo dobre recenzje. Za wspomnianą rolę Mazino otrzymał nawet nominację do nagrody Emmy w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy w miniserialu lub filmie telewizyjnym.

Z castingu wyraźnie zadowoleni są Neil Druckmann oraz Craig Mazing. Główni twórcy serialu The Last of Us zapowiadają, że Young będzie „błyszczeć” na ekranie i nie mogą się doczekać momentu, w którym widzowie zobaczą amerykańskiego aktora w roli Jesse’ego.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że produkcja drugiego sezonu The Last of Us ma ruszyć wiosną bieżącego roku. Premiery nowych odcinków na HBO można się jednak spodziewać dopiero w 2025 roku. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat pierwszego sezonu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja serialu The Last of Us. Złota formuła ekranizacji gier.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!