Jeden z pierwszych seriali Marvela otrzyma 2. sezon. Zaskakująca decyzja studia

Radosław Krajewski
2024/05/16 11:00
1
0

Po kilku latach ta produkcja z MCU może powrócić z nowymi odcinkami na Disney+.

W Marvelu doszło do zmian strategii, która ma na celu zmniejszenie rocznej liczby wypuszczanych filmów i seriali. Studio musi przemyśleć swoje kolejne ruchy, aby były one jak najbardziej angażujące dla widzów. Zasady zaczną obowiązywać od przyszłego roku i jeszcze w tym roku otrzymamy dwie animowane produkcje oraz jedną aktorską, która doczekała się oficjalnej daty premiery. Dotychczas ze wszystkich dziewięciu aktorskich seriali jedynie Loki otrzymał drugi sezon. Wkrótce to się może zmienić i Marvel zamierza zamówić również nowe odcinki Hawkeye.

Jeden z pierwszych seriali Marvela otrzyma 2. sezon. Zaskakująca decyzja studia

Hawkeye otrzyma drugi sezon?

Informację o drugim sezonie przygód Clinta Bartona i Kate Bishop przekazał scooper MyTimeToShineHello. Oznajmił, że studio pod nowym szyldem Marvel Television pracuje już nad kontynuacją Hawkeye’a.

Według jego informacji tym razem głównym bohaterem będzie brat Clinta, Barney, a historia ma zostać zainspirowana serią komiksową The Raid. Postać będzie próbowała odnaleźć Kate i Clinta, którzy utknęli w pewnym miejscu, z dala od cywilizacji.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

W komiksach Barney, starszy brat Clinta, jest antagonistą. Jest świetnie wyszkolonym byłym agentem FBI, a także sprawnym strzelcem wyborowym, wyjątkowym sportowcem i utalentowanym wojownikiem w walce wręcz o niesamowitym refleksie. Później został przeszkolony przez Bucka Chisholma, tego samego człowieka, który trenował Hawkeye, aby stać się wysoko wykwalifikowanym łucznikiem wykazującym się niesamowitymi umiejętnościami. Stał się znany jako Trickshot.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Hawkeye zadebiutował w listopadzie 2021 roku. Oznaczałoby to, że drugi sezon serialu pojawi się po 4 lub 5 latach od debiutu poprzedniego.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
16/05/2024 11:30

Z całym szacunkiem dla Hawkeye, ale to jedna z nudniejszych postaci w MCU.

Zakładam że ideą jest taki "budżetowy" akcyjniak, bo przecież nie każdy serial musi byc pełen fajerwerków. Tyle że MCU ma tak słabą passę że taki serial to co najwyżej może wywołać "meh". Czymś takim było "Echo" i była to kompletna porażka. MCU potrzebuje teraz powrotu do korzeni (i sprawdzonych scenariuszy z komiksów), głośnych bohaterów (powrotów?) i masowej amnezji fanów którzy w jakiś magiczny sposób zapomną o kupie jaką dostajemy od czasu Endgame.