Jeden z Avengersów pojawi się w Deadpool 3? I stoczy pojedynek z Wolverinem

Radosław Krajewski
2024/07/02 10:20
0
0

Akurat tego superbohatera w tym filmie byśmy się nie spodziewali.

Lipiec miesiącem premiery Deadpool & Wolverine, o czym przypomniał nam Marvel, publikując z tej okazji nowy materiał z filmu, który zobaczycie na samym dole. Nie zabrakło również nowej plotki o nadchodzącej superprodukcji z MCU, która tym razem rozgrzeje fanów jednego z członków drużyny Avengers. Historia w Deadpool 3 ma być wypełniona po brzegi najróżniejszymi superbohaterami, w tym Bladem, ale nie tym znanym z filmowej trylogii, lecz tej postaci raczej nikt się nie spodziewał. Niedawno oficjalnie potwierdzono, że Wolverine będzie walczył z Sabertooth znanym z oryginalnego filmu X-Men, ale nie będzie to jedyny emocjonalny pojedynek, który Logan stoczy w filmie. Uważajcie na spoilery!

Deadpool & Wolverine

Deadpool & Wolverine – Hulk pojawi się w filmie i stoczy walkę z Loganem?

Jak podał scooper MyTimeToShineHello, a także niezależny od niego dziennikarz Alex Perez z The Cosmic Circus, w Deadpool & Wolverine pojawi się Hulk. Nie jest jasne, czy będzie to Bruce Banner w wykonaniu Marka Ruffalo, czy też jakiś jego wariant z alternatywnego świata, który w całości zostanie wykonany w CGI. Fani mają jednak zobaczyć pojedynek między Loganem a Zielonym Olbrzymem.

Perez dodaje, że ich walka będzie zupełnie inna, niż spodziewają się tego fani. Co to oznacza? Tego nie wiadomo, ale najwyraźniej ich starcie będzie miało inne znaczenie, niż inne pojedynki w filmie.

Niektórzy uważają, że słynną z komiksów walkę Wolverine’a z Hulkiem Marvel zostawi jednak na Avengers: Secret Wars, gdzie Hugh Jackman ma jeszcze raz powrócić do swojej ikonicznej superbohaterskiej roli. W tej chwili nie wiadomo, kto jest bliżej prawdy.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Nocy w muzeum, Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni, Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool & Wolverine zadebiutuje w kinach już 26 lipca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!